Преслав Боруков се присъедни към компанията на Александър Василев и Милош Петрович, получавайки жълт картон.

Преслав Боруков отново скочи най-високо в наказателното поле на Локо (Сф), но и този път не намери добре топката и я прати в аут.

33′
Снимка 584237

32′

Шанс за домакините! Вутов центрира от корнер, Алан Диас нанесе удар с глава, но Хоркаш се намеси блестящо с една ръка и запази нулевото равенство!

25′

Преслав Боруков стреля с глава след изпълнение на корнер, но изстрелът му мина над гредата!

Снимка 584240

20′

Владеене на топката: Локомотив (София): 39%, Локомотив (Пловдив): 61%

17′

Милош Петрович получи жълт картон от рефера Ивайло Стоянов.

16′

Страхотен шанс за Локо (Пд)! Димитър Илиев центрира в наказателното поле към Преслав Боруков, който стреля с глава, но Александър Любенов се оказа последна преграда към гола!

15′
Снимка 584233

10′

Първи жълт картон в мача. Получи го Александър Василев.

9′

Георги Каракашев опита да застраши вратата на домакините с удар от дистанция, но топката мина много далеч от целта.

6′

Първи сериозен шанс за гостите! Димитър Илиев изведе Евандро в наказателното поле, бразилецът достигна до топката, обърна се и нанесе слаб удар, който Карагерен можеше да засече и да изпрати кълбото в мрежата, но се размина и топката излезе в аут.

1′

28 Борис Кръстев 11 Ивайло Димитров

Локомотив (София) посреща Локомотив (Пловдив) в железничарското дерби на efbet Лига.

Мачът е от 18:00 часа на стадиона в квартал "Надежда".

Гостите започнаха сезона добре и към момента са с актив от 12 точки, заемайки 4-ото място. При победа днес тимът на Александър Томаш ще стане лидер в класирането.

Ясно е кога стадионът на Локо (София) ще приеме мач на осветление

Съвсем скоро

Локомотив (София) започна сезона със загуба, но след това натрупаха актив от 8 пункта.

Очаква се Антонио Вутов за първи път да започне като титуляр за Локо (Сф).Локо (Пд) пък ще е без наказания Пиер Зебли, а Мартин Паскалев е със счупен нос.

Двата отбора са се срещали общо 105 пъти в елита, като балансът е в полза на "червено-черните" от София: 44 победи, 27 равенства и 34 успеха за Локомотив (Пловдив).