Отборът на Левски, набор 2004, загуби домакинството си на вечния съперник ЦСКА.

"Червените" се наложиха с 3:0 на помощния терен на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов". "Армейците", водени от Атанас Борносузов, видимо бяха по-добрият отбор на терена и заслужено спечелиха двубоя.

И трите попадения в дербито паднаха през първото полувреме. В 14-та минута Валентин Ситнилски се разписа с глава след центриране от фаул на Ясен Цеков. Две по-късно Георги Чорбаджийски удвои за ЦСКА след изстрел извън наказателното поле. В последната минута на първата част Павел Жабов направи резултата класически.

ЦСКА ще загрява за Левски с Пирин

Ще се завърнат ли "червените" на победния път?

"Червените" са лидери в шампионата с 21 точки след 7 победи в 7 мача, в които вкараха 81 гола и не допуснаха нито един, отбелязва официалният сайт на клуба.

Левски - ЦСКА 0:3

Голмайстори: Валентин Ситнилски, Георги Чорбаджийски, Павел Жабов

Състав на ЦСКА: Иван Маринов (в), Мартин Влаевски, Валентин Ситнилски, Габриел Александров, Теодор Иванов, Йоан Лозанов (к), Георги Чорбаджийски, Кирил Великов, Ясен Цеков, Йоан Борносузов, Павел Жабов

Резерви: Милен Младенов (в), Виктор Атанасов, Георги Шаламанов, Николай Няголов, Андрей Димитров, Александър Георгиев, Ясен Спиров

Старши треньор: Атанас Борносузов