90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители:
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

Левски победи Пирин с 1:0 в мач от efbet Лига

Левски се потруди доста за победа над Пирин

Роналдо вкара единствения гол

90+2′

Асен Митков намери Миланов на лявото крило, а той пусна към Жереми Петрис. Резервата от чиста позиция не успя да насочи топката към вратата, пропускайки отличен шанс.

90+1′

Филип Кръстев е заменен от Петрис.

90+1′

Уелтън бе заменен от Асен Митков.

90+1′

Роналдо отстъпи мястото си на Ван дер Каап.

84′

Красимир Станоев получи втори жълт картон след като фаулира Миланов и остави гостите с човек по-малко.

82′

Първи картон в мача, получава го Станоев.

81′

Георги Миланов подаде вдясно към Билал Бари, но Янко Георгиев се намеси решително.

73′

Стефанов бе заменен от Георги Миланов

71′

Йорданов бе заменен от Айзо.

71′

Бенгюзов отстъпи мястото си на Шоколаров.

70′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Патрик-Габриел Галчев беше оставен непокрит по десния фланг и центрира умело в наказателното поле, където Роналдо се извиси и вкара първия си гол за първенство с екипа на Левски!

68′

Бари, който беше получил почивка в титулярния състав, влезе в игра на мястото на Марин Петков.

65′

Уелтън! Бразилецът направи хубав индивидуален рейд, навлезе в наказателното поле и стреля към далечния ъгъл, но отново покрай вратата.

60′

Бившият футболист на Левски и настоящ на Пирин - Станислав Костов влиза в игра, заменяйки Иван Тасев. Нападателят бе посрещнат с аплодисметни от феновете.

Снимка 583428

58′

Емил Янчев замени Петър Занев.

57′

Опитният защитник на Пирин стисна зъби и ще ирае няколко минути със сериозни болки в десния крак, за да не остави тима си с човек по-малко.

53′

Капитанът на Пирин в този мач - Петър Занев получи контузия и даде знак, че иска смяна.

Снимка 583417

50′

Краев се пробва да разбие "зеления" бетон с удар с глава, но опитът му бе твърде неточен.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

В последните минути на полувремето Левски продължава да търси път към гола, а "орлетата" умело са се прибрали плътно в защита. Домакините са отправили 12 удара - 4 точки и 8 неточни, докато гостите имат едва 1 неточен удар.

Снимка 583416

33′

"Сините" продължават да създават много опасности, които обаче не реализират. Патрик-Габриел Галчев стреля встрани от вратата. Малко по-късно Уелтън опита далечен удар, но топката прелетя в аут.

24′

Стефанов нахлу в наказателното поле и пусна пас вдясно към Роналдо, който падна след съприкосновение с Андрей Йорданов. Главният съдия, а след това и ВАР решиха, че дузпа няма.

21′

Тотален натиск на "сините"! Гостите рядко успяват да организират атака и към момента притежанието на топката е следното: Левски 73% : Пирин 27%.

Снимка 583418

14′

Нов пропуск! Стефанов засече центриране, отклони към Петков, който мигновено намери Роналдо, но изстрелът от 12-13 метра на новото попълнение на "сините" мина близо до вратата.

Снимка 583420

11′

"Орлетата" отново извадиха късмет! След центриране от корнер на Кръстев, Кордоба се възползва от създалата се неразбория в наказателното поле и стреля, но топката удари лявата греда!

6′

В следващата ситуация, домакините отново бяха близо до попадение! Патрик-Габриел Галчев центрира, Илиян Стефанов непокрит стреля с глава, като имаше претенции дали топката е минала голлинията с целия си обем, но след намесата на ВАР стана ясно, че попадение няма!

5′

Първа опасност в мача! Андриан Краев засече с глава центриране от пряк свободен удар, изпълен от Кръстев, но вратарят на "орлетата" изби.

1′