90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

87′

Кръстев бе заменен от Митков.

87′

Боруков отстъпи мястото си на Петрович.

83′

Карагарен бе заменен от Луан.

83′

Дион бе заменен от Василев.

80′

Миланов отстъпи мястото си на Шеху.

79′

Нов пропуск на Левски! Уелтън намери отлично Роналдо, който от страхотна позиция, стори по-трудното, да не вкара във вратата!

76′

ГОЛ ЗА ЛОКО! Да Силва проби отдясно, надбяга Уелтън и центрира към Джовани, който от границата на наказателното поле направи резултата 1:1! Това бе и първи удар на гостите към вратата.

75′

Ивелин Попов бе заменен от Марин Петков.

65′

Пропуск! Уелтън от воле се опита да стреля от няколко метра, но бразилецът прати топката високо над вратата.

60′

Жълт картон за Ивелин Попов.

Снимка 592105

Източник: startphoto.bg

54′

Андреев влезе в краката на Дион и играчът на Локо се нуждаеше от лекарска помощ, но няма да има проблем да продължи мача.

53′

Джовани замени Каракашев.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

41′

Пропуск! Ивелин Попов пусна майсторски към Роналдо, който напредна и изскочи сам срещу Хоркаш, но в решителния момент вратарят спаси.

Снимка 592097

40′

Възможност! Уелтън проби отдясно и подаде отлично към Филип Кръстев, който с глава мигновено насочи, но вратарят на гостите спаси.

30′

Владеене на топката: Левски: 42%, Локомотив: 58%.

Снимка 592100

25′

След добро подаване на Уелтън - Краев стреля плътно по земя, но в аут.

23′

Георги Миланов опита удар по диагонала с левия крак, но топката мина встрани от вратата.

18′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! След изпълнение на Филип Кръстев от пряк свободен удар, Кордоба отклони във въдуха към Ивелин Попов, който с глава от около 3 метра на празна врата откри резултата!

13′

Уелтън проби отляво и намери Филип Кръстев, който обаче сбърка в желанието си да подаде към Георги Миланов и атаката на "сините" бе провалена.

9′
Снимка 592098

6′

Битка в първите минути на мача. Владеене на топката: Левски: 52%, Локомотив: 48%

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

88 Марин Петков 3 Луан Да Силва

Локомотив (Пловдив) и Левски се изправят един срещу друг в двубой от 15-ия кръг на efbet Лига. Срещата започва в 19:45 часа и е очаквана с огромен интерес заради съперничеството между двата тима и моментното класиране на отборите.

"Смърфовете" влизат в двубоя като четвърти, само на три точки пред петия Левски. "Сините" обаче са с мач по-малко заради участието им в европейските клубни турнири в началото на сезона.

Мъри ще разчита на всички налични играчи за сблъсъка с Локо (Пд)

Двубоят е утре от 19:45 часа

В последните си две срещи "сините" не стигнаха до успех, като загубиха с 1:2 от Славия и завършиха наравно 0:0 със Септември (София). Локомотив пък постигна две победи със суха мрежа. Възпитаниците на Александър Томаш победиха Спартак (Варна) с 2:0 като гост, а в последния кръг надвиха категорично Славия с 3:0.

В исторически план Левски е най-неудобният съперник на Локомотив. В общо 135 шампионатни сблъсъка, черно-белите са загубили 84, като са допуснали 275 гола - нямат толкова поражения от нито един друг участник в елита. От споменатите мачове 67 са били в столицата, като Левски е ликувал 54 пъти, равенствата са 6, а Локо е бил в 7 случая.