90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители:
90+3′

Край на мача.

Левски победи Хебър (Пазарджик) с 4:0

"Синя" буря на "Герена": Левски отвя Хебър (Пазарджик), Попето дебютира с асистенция

Вижте подробности

90′

Три минути добавено време.

86′

Крумов излиза, Кременович влиза на неговото място.

Снимка 584810

Източник: startphoto.bg

76′

Тонев заменя Хамдиев.

76′

Божуркин заменя Бонани.

74′

Уелтън излиза, Келиан ван дер Каап влиза на негово място.

74′

Снимка 584809

72′

Вандерсон Цунами центрира към Билал Бари, който засече с глава. Топката обаче минава покрай вратата на Дебърлиев.

69′

Времето става доста неприятно за футбол. Едри капки дъжд и стряскащи светкавици над "Герена" и не само там.

60′

Жереми Петрис заменя Патрик-Габриел Галчев.

Снимка 584808

58′

Греда! Топката попадна на пътя на Роналдо, който останал сам срещу Дебърлиев шутира. Кълбото разтресе напречната греда.

55′

Кнежевич заменя Манев.

55′

Есеола влиза на мястото на Търтов.

54′

ГОЛ! Георги Миланов! Роналдо подаде към Ивелин Попов, който от своя страна пусна пас към Миланов, а халфът с прецизен удар по земя прати топката във вратата.

48′

Уелтън отправи силен удар към далечния ъгъл пред наказателното поле, но в аут.

46′

Начало на втората част.

46′

Ивелин Попов заменя Марин Петков.

46′

Георги Миланов влиза на мястото на Андриан Краев.

Снимка 584807

46′

Илиян Стефанов излиза, Билал Бари влиза на негово място.

45′

Край на първото полувреме.

44′

ГОЛ! Марин Петков! Футболистът се разписа, след като прати топката в долния ляв ъгъл.

43′

Дузпа! След продължителна консултация с ВАР, съдията Красен Георгиев посочи бялата точка, за игра с ръка на Георги Търтов.

42′

Дебърлиев! Вратарят спаси опасен изстрел на Роналдо.

41′

ГОЛ! Филип Кръстев! Халфът се разписа след великолепно изпълнение от пряк свободен удар, пращайки топката неспасяемо във вратата на Петър Дебърлиев.

38′

ГОЛ! Цунами! Продължителна атака на "сините" завърши с балонно центриране на Сонко Сундберг дълбоко в наказателното поле на гостите. Там бразилецът засече подаването по прекрасен начин, пращайки топката във вратата.

35′

Вандерсон Цунами също е оцветен в жълто.

34′

Клаудио Бонани получава жълт картон.

Снимка 584806

33′

Играчите на Левски отново вдигнаха оборотите, но не успяват да пробият добре подредената от Фулвио Пеа защита на гостите.

30′

Андриан Краев получава жълт картон.

20′

Андриан Краев получи хубав пас от Филип Кръстев и отправи мощен изстрел. Топката минава над напречната греда.

14′

Георги Търтов получава жълт картон.

Снимка 584804

13′

Тодор Чаворски стреля опасно, но Пламен Андреев успя да избие в корнер.

12′

Гостите претендираха за дузпа, след като Андриан Краев препъна Октай Хамдиев в наказателното поле. Съдията Красен Георгиев остава безмълвен.

9′

Петков! Роналдо опита да намери младока във вратарското поле, но защитник на Хебър се намеси геройски и изби топката.

Снимка 584803

8′

Филип Кръстев шутира от пряк свободен удар, но прати топката над вратата.

4′

Очаквано, "сините" прилагат домакински натиск, но пазарджиклии се отбраняват храбро.

1′