90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители:
90+3′

КРАЙ НА СРЕЩАТА!

Левски и ФК ЦСКА 1948 направиха 0:0 на "Герена"

Левски надигра, но не успя да победи ФК ЦСКА 1948

"Сините" могат да съжаляват

90+2′

Жълт картон за Денислав Александров

90+2′

Галин Иванов бе заменен от Климентов.

90+1′

Жълт картон за Галин Иванов.

90+1′

Жълт картон за Боби Цонев.

86′

Гостите искат дузпа заради игра с ръка на Димитър Костадинов в наказателното поле. След бърза намеса на ВАР, бе отсъдено, че няма дузпа.

85′

Мартин Петков замени Здравко Димитров.

84′

Соченият за вероятния нов изпълнителен директор на Левски Иво Ивков гледа мача в компанията на сегашния изпълняващ длъжността - Константин Баждеков.

76′

Марин Петков този път излезе, на негово място влезе новото попълнение Димитър Костадинов.

74′

Здравко Димитров центрира отляво, Марин Петков скочи най-високо, но не сполучи с опита си.

71′

Андриан Краев трябваше да замени Марин Петков, но в същия момент Георги Миланов получи схващане и именно той отстъпи мястото си.

70′

Най-чистата голова възможност до момента в мача за гостите. Георги Русев проби отляво като излъга Христос Шелис и подаде към Галин Иванов, който с глава стреля, но Николай Михайлов улови.

56′

Възможност за домакините! Драган Михайлович центрира към Билал Бари в наказателното поле, нападателят скочи и насочи с глава, но право в обсега на Даниел Наумов.

Снимка 547035

54′

Гостите опитват да отвърнат на "синия" натиск и започват по-добре в сравнение с първата част. Русев центрира от корнер, но нищо опасно пред вратата на Николай Михайлов.

53′

Уникална атмосфера на "Герена". Светлини от телефони, песни, скандирания и димки посрещат Станимир Стоилов в официалния му повторен дебют на "Герена".

Снимка 547024

49′
Живко Миланов се завърна на "Герена"

Гледа мача с ФК ЦСКА 1948

47′

На полувремето фен от Сектор "Б" предложи брак на половинката си.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

След добре изградена атака Здравко Димитров подаде остро по земя към Билал Бари, който с едно докосване отрази към Боби Цонев. Халфът стреля силно с левия крак силно, но неточно.

39′

Ситуация пред гостите, макар и не съвсем опасна. В наказателното поле на "сините", Денислав Александров подаде отляво към Русев, той се засуети и забави, върна по-назад към Емил Мартинов, но ударът му бе блокиран.

Снимка 547029

34′

"Сините" опасности продължават. Радослав Цонев намери брат си Борислав Цонев, той подаде към Здравко Димитров, който диагонално стреля силно с левия крак, но над вратата. Гостите са се прибрали и разчитат на епизодични контраатаки.

32′

Жълт картон за Крум Стоянов.

29′

Иван Горанов центрира в наказателното поле, Симеон Петров изби пред Даниел Наумов, топката се вдигна нагоре и се получи разбъркване в наказателното поле, но Наумов се намеси и боксира.

22′

Радослав Цонев фаулира Крум Стоянов, за момента получи само устна забележка от Станислав Тодоров.

15′

Какъв шанс за домакините! "Сините" стигнаха до чисто голово положение. Драган Михайлович подаде към Билал Бари, нападателят свали с глава към Марин Петков, младокът овладя и стреля, Даниел Наумов се намеси и изби, а топката се удари в страничната греда! Първа опасност в мача.

Снимка 547028

10′

Левски продължава да владее инициативата. "Сините" атаки минават предимно по левия фланг, но към момента има само един удар към вратата на Даниел Наумов - неточен. Притежанието на топката е 80% на 20% в полза на домакините.

Снимка 547026

5′

Натиск на "сините" в първите минути на мача. На два пъти Здравко Димитров пробва да пробие по фланга, но не се стигаше до нищо опасно. В 5-ата минута Борислав Цонев изпълни пряк свободен удар, но съотборниците му не успяха да се възползват от ситуацията.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

89 Андриан Краев 19 Георги Господинов

Отборите на Левски и ФК ЦСКА 1948 се изправят в интригуващ сблъсък от съботната програма на efbet Лига. Двубоят от 19:45 ще бъде повторно завръщане на Станимир Стоилов на "Герена", а освен това специалистът се надява футболистите му да го зарадват с три точки. За такива обаче се борят и гостите, които видимо тръгнаха нагоре с назначаването на опитния специалист Николай Киров.

Досега двата тима имат едва два мача помежду си, като предимството е на страната на Левски. "Сините" имат победа и равенство на сметката си, които бяха постигнати през миналия сезон.

Ето го писмото на Левски до Лудогорец

Шампионите се похвалиха

Любопитен факт е, че новият наставник на ФК ЦСКА 1948 Николай Киров има шанс да запише втора победа над Левски в рамките на 42 дни. Той победи вековниците на "Георги Аспарухов" в 3-ия кръг с Арда, а сега има шанс да повтори същото и начело на столичани.

И двата отбора, които се сблъскват днес, имат сериозни проблеми в отбрана от началото на сезона. Досега никой от тях не е записал "суха" мрежа в изиграните 7 мача.

Добрата новина и в двата лагера е, че нямат контузени и наказани играчи.

Станимир Стоилов определи групата за мача с ФК ЦСКА 1948

Ради Цонев попадна в нея

Главен съдия на мача е Станислав Тодоров, с помощници Георги Дойнов и Даниел Ников. Пред ВАР-а ще застанат Георги Кабаков и Мартин Маргаритов, а работата на реферите зорко ще се следи от Георги Игнатов.

Николай Киров: В Левски видях сериозен импулс