90′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

83′

Родриго Енрике бе заменен от Родриго Вилела

79′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Центриране от фаул на Ради Цонев, Райнов стреля, топката бе отбита от вратаря и попадна в Живко Атанасов, който отблизо на празна вратата наказа бившия си отбор. Претенции на "моряците", че Райнов е бил в засада.

74′

Райнов получи жълт картон след реплика към съдията Гидженов

72′

Борислав Цонев също влезе в игра, заменяйки Краев.

70′

Радослав Цонев замени Здравко Димитров. Публиката е в екстаз, посрещайки един от най-големите си любимци след тежката травма.

66′

Леандро Андраде бе заменен от Файсел Касми

64′

Галчев бе заменен от възстановилия се от травма Матео Стаматов.

62′

Марин Петков отстъпи мястото си на Билал Бари

60′

Владеене на топката: Левски: 51%, Черно Море: 49%.

Снимка 530725

59′

Илиан Илиев бе заменен от Стефан Велев

58′

Здравко Димитров центрира към Марин Петков, който засече с глава, топката излезе встрани.

55′

Спокойните първи 10 минути на втората част. Феновете на "сините" с хореография, пробваща да надъха играчите.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Центриране от корнер, топката достигна до Здравко Димитров, той изведе на фланга Галчев, който центрира, Начо Монсалве засече с удар от въздуха, топката рикошира и влезе.

41′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!  Леандро надигра Ивайло Найденов  в наказателното поле, пусна пас към Илиан Илиев, който пред голлинията от 1,5 метра засече и разпечата вратата на Микулич!

35′

Ивайло Найденов стреля от дистанция, но топката мина над вратата. "Сините" така и не усяват да създадт опасни атаки до момента.

25′

Два удара на Черно море в последните минути. Първо Панайотов опита рефлексите на Микулич, а по-късно и Леандро стреля покрай вратата.

19′

Патрик-Габириел Галчев опита да изчисти опасна топка, пратена от Илиан Илиев в наказателното поле, като тя мина близо над собствената му врата.

Снимка 530723

14′

Здравко Димитров проби отляво и напредна добре, навлезе в наказателното поле, но загуби топката, която бе отнета от отбраната на гостите.

13′

Здравко Димитров получи жълт картон.

10′

Спокойна игра в първите десет минути на мача. Владеене на топката: Левски София: 52%, Черно Море: 48%.

5′

Бившият играч на Левски Васил Панайотов стреля от фаул, Звоимир Микулич спаси силния удар. Добра проява на стража.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

86 Валери Божинов 7 Родриго Вилела

Левски посреща Черно море от 20:00 часа в мач от плейофната четворка за разпределяне на местата от 7 до 10-о.

Варненци имат сериозна преднина пред преследвачите си, но евентуална загуба днес може да направи битката до края непредвидима. Левски няма друга алтернатива освен победата, ако иска да преследва "моряците" за евентуален бараж, който може да ги класира в Европа.

Левски се разделя с универсален футболист

"Сините" имали намерение да го задържат поне до зимата

"Сините" вече спечелиха гостуванията си на Царско село (2:0) и Ботев Пловдив (1:0). Отборът започна да играе доста по-освободено, а над всички е младата надежда Марин Петков, който се разписа и в двата мача. Ако триумфират довечера, левскарите ще се доближат само на 4 точки от Черно море и ще запазят шансовете си за седмото място.

Гостите са в серия от 8 мача без загуба в efbet Лига. На старта на плейофите те се наложиха над Ботев (Пловдив) с 3:1, но след това много наивно изпуснаха трите точки срещу Царско село. "Моряците" водеха с 3:1 и пропиляха куп чисти положения, а "царете" се добраха до 3:3 и по този начин не позволиха на тима на Илиан Илиев да стане недостижим в класирането.

Илиан Илиев определи групата за мача с Левски

Аут за двубоя са Даниел Димов и Денислав Ангелов

Довечера Черно море ще бъде без капитана си Даниел Димов. Лекарският щаб на отбора не успя да вдигне опитния бранител за гостуването в столицата. Цветомир Панов пък е наказан. Стефан Велев е възстановен, но е малко вероятно да попадне сред титулярите. В центъра на терена ще играят Васил Панайотов и Пабло Гарсия, а в нападение ще се разчита на Зе Гомеш.

В редовния сезон Черно море победи Левски на "Герена" с 2:1, след като направи обрат с човек по-малко, а двубоят помежду им на "Тича" завърши без попадения.