90+8′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители:
90+8′

Край на мача.

Левски победи Берое с 1:0 в мач от efbet Лига

Гол в добавеното време донесе победата на беззъб Левски над Берое

Вижте подробности

90+5′

ГОЛ! Асен Чандъров!

90+2′

Фен нахлу на терена и прегърна Пламен Андреев. Стюардите все пак реагираха сравнително бързо и успяха да го хванат, преди той да навлезе навътре.

90′

Пет минути добавено време.

86′

Жълт картон за Педро Енрике.

82′

Марин Петков заменя Уелтън.

81′

Жълт картон и за Ромарио Мойс.

80′

Жълт картон за Асен Чандъров.

76′

Ван дер Каап! Бранителят с глава след центриране от ъглов удар, топката минава над вратата.

Снимка 615431

Източник: startphoto.bg

71′

Тонислав Йорданов заменя Калоян Кръстев.

69′

Рикардиньо! Роналдо получи отдясно, напредна и пусна пас към сънародника си, който стреля, но Каскардо успя да избие в ъглов удар.

64′

Уерди Мара е заменен от Ромарио Мойс.

62′

Ивелин Попов е заменен от Асен Чандъров.

Снимка 615426

56′

Гол! Не! Келиан ван дер Каап праща топката във врата след отлично центриране на Филип Кръстев. Съдията Владимир Вълков обаче се консутлира с ВАР, където се видя, че бранителят е в положене на засада при подаването на халфа.

54′

Патрик-Габриел Галчев заменя Жереми Петрис.

54′

Сана Гомес е заменен от Макс Челич.

53′

Играта беше спряна, защото Роналдо се нуждае от медицинска помощ.

53′

Зария Ламбулич получава жълт картон.

Снимка 615429

52′

Мълниеносна атака за Берое! Калоян Кръстев комбинира с Вини Трибуле и последният опита изстрел от непосредствена близост до вратата. Ван дер Каап обаче геройски скочи на шпагат и предотврати почти сигурен гол.

51′

Филип Кръстев пада на земята и беснее, че не получава дузпа. Съдията Владимир Вълков му дава сигнал да продъжи играта.

47′

Божидар Пенчев е заменен от Вини Трибуле.

46′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Една минута добавено време.

44′

Филип Кръстев шутира от пряк свободен удар. Халфът прати топката право в стената.

40′

Петрис се връща на терена, накуцвайки. Очертава се принудителна смяна за Левски.

Снимка 615425

38′

Жереми Петрис се нуждае от медицинска помощ, играта е спряна.

35′

Жълт картон за Густаво Каскардо.

34′

Владеене на топката - Левски: 70%, Берое: 30%.

33′

Опит за задна ножица на на Рикардиньо, но топката среща тялото на бранител на Берое. "Сините" отново претендират за дузпа, тъй като смятат, че кълбото се е ударило в ръката на бранителя.

26′

Удар на Рикардиньо с глава. Топката отново не намира вратата.

21′

Вижда се напрежение в състава на "сините". Вандерсон Цунами на няколко пъти изразява бурно недоволството си при всяка неуспешна комбинация с негово участие.

17′

Иван Караджов успешно пресича центриране, насочено към наказателното поле.

Снимка 615423

13′

Андриан Краев се извиси над всички след центриране от ъглов удар и отигра с глава, но топката не намери очертанията на вратата.

7′

Роналдо! Уелтън напредна опасно отляво и центрира в пеналтерията. Там Роналдо съумя да шутира, но прати топката покрай вратата.

Снимка 615422

6′

Уелтън пада на земята след съприкосновение с Педро Енрике. Футболистите на Левски вдигат ръце и претендират за дузпа. Съдията Владимир Вълков остава безмълвен.

3′

Нервно начало на срещата. Футболистите на двата отбора действат прибързано и често грешат в подаванията помежду си.

1′

98. Тонислав Йорданов

Отборът на Левски приема Берое днес от 20 часа на "Георги Аспарухов" в късния двубой от днешната програма на 27-ия кръг на efbet Лига.

26-кратните шампиони вървят пети във временното класиране и при успех ще се изравнят с четвъртия Черно море. Левски вече седем поредни мача не познава загубата, а в шест срещи не е допуснал и гол, като за последно това се случи срещу Пирин на 19 февруари.

Топчо: Стоилов е поставил здрави основи и Левски играе като добре смазана машина

"Не би трябвало линията да се нарушава в разгара на сезона"

Под въпрос за мача са Кристиан Димитров и Хосе Кордоба. Уелтон също пропусна част от тренировките под ръководството на временния наставник Елин Топузаков, но вероятно ще е на линия.

Заралии не са в най-доброто си състояние през този сезон, като вървят 12-и в класирането с 24 точки от 26 мача и също преследват своите цели, които са да не пропаднат още надолу в класирането. Добрата новина за треньора Николай Киров е завръщането на Калоян Кръстев в групата. Под въпрос остава Бубакар Траоре, който няма картотека. По-рано през сезона Левски надви с 1:0 Берое в Стара Загора.