90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр. Пловдив Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

Крумовград - Ботев (Враца) 1:0 в мач от efbet Лига

Крумовград сложи край на лошата си серия

Новаците надиграха Ботев (Враца) с минималното 1:0

90+4′

Драма имаше в последните секунди, когато дузпа за Ботев (Враца) можеше и да се даде, но миг преди уж играта с ръка на футболист в "синьо", реферът Андреев показа, че е имало засада. И това не отказа селекцията на Христо Янев, която използва и малкото останали секунди, за да търси ремито. При заветното центриране в нападение се включи и стражът Бариос, ала и това не завърши с позитивен финал за гостите.

90+2′

В самия край, комичен, но и трагичен момент, беляза битката на Коматево. Резервата Джеферсон се опита да отиграе триково топката, но вместо това се контузи тежко и остави своите с човек по-малко.

90+1′

Момчил Цветанов получава официално предупреждение за спор със съперников футболист.

87′
Снимка 636865

Източник: startphoto.bg

86′

Александър Колев също вижда жълтия цвят на картона.

84′

Александър Колев опита нещо много интересно в 84-ата минута, след като пробва да прехвърли стража Рубио. Изненадващите му действия, за негова жалост, не притежаваха необходимата акуратност.

80′

Капитанът на домакините - Божидар Кацаров получава официално предупреждение.

78′

Янко Георгиев получава жълт картон за бавене на играта.

77′

ОТМЕНЕН ГОЛ! Ботев (Враца) имаше надежда, че паритетът е възстановен в 77-ата минута. Радостта на Луиз Фелипе обаче бе помрачена от вдигнатия флаг за засада. До него се стигна, след като Янко Георгиев направи чудодейно спасяване след изстрел отблизо на Браян Переа, а гореспоменатият бранител направи головата добавка. Тя обаче така и нямаше как да влезе в официалната статистика.

71′

Бонев влиза в игра за сметка на имащия картон Пехливанов.

69′

Момчил Цветанов опита да върне Ботев (Враца) в мача към 70-ата минута, когато Чико отправи мощен шут от средна дистанция, профучал над горната греда на вражеската врата.

Снимка 636864

67′

Красимир Тодоров влиза в игра за Ботев (Враца), а напускащият е Мажуга.

64′

Серкан Юсеин бива заменен, а участието си в мача ще продължи Димитър Тонев.

58′

Стефан Велев получава официално предупреждение.

Снимка 636863

55′

Жан Пиер Да Силва се появява в игра за Ботев (Враца), а напускащият е Барбоса.

52′

Жак Пехливанов също получава официално предупреждение.

51′

Едуардо Кунде получава жълт картон за нарушение срещу Колев.

46′
Снимка 636861

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ТОЗИ МАЧ СЛЕД ПОЧИВКАТА!

45′

ПОЧИВКА!

42′

В 42-ата минута стражът на гостите Федерико Бариос Рубио напусна своята голлиния, за да пресича извеждащо подаване към Алекс Колев, което можеше да донесе доста проблеми за клуба от Северозапада.

40′

След инкасираното попадение играта на Ботев (Вр) в офанзивен план се срина тотално, като до края на частта епизодични бяха моментите, когато някой в "червено" правеше нещо смислено в предни позиции.

39′
Снимка 636860

32′

Спас Георгиев получава жълт картон, който е първият такъв за този мач.

23′

ГООЛ ЗА КРУМОВГРАД! 1:0! МИЛАНОВИЧ! Въпреки факта, че Крумовград по-бавничко напипваше верния ритъм на срещата, новаците стигнаха до откриващото попадение в 23-ата минута. Всичко започна със страхотен пас зад гърба на отбраната от Серкан Юсеин за Октай Юсеин. №77 продължи за Алекс Колев, който обаче в сетния миг беше блокиран от Луис Фелипе. За нещастие на бразилеца, кълбото достигна до нахлулия в наказателното поле Даниел Миланович, а той от непосредствена близост стреля безпогрешно в мрежата на Ботев за 1:0.

12′

Защитата на Крумовград, в лицето на Вячеслав Велев, действаше умело в отбрана, след като украинецът в решителен миг отклони топката при корнер преди тя да достигне до дебнещия централен нападател на съперника.

Снимка 636859

3′

Началото на двубоя предложи по-активна игра от страна на гостите. Футболистите на Ботев (Враца) демонстрираха завидно самочувствие, а Янко Георгиев трябваше да парира удари на Спас Георгиев и Марко Мажуга. Веднъж Раян Сенхаджи действа решително в отбрана, за да спре отлично подаване за Браян Переа.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′