Илиан Илиев остана доволен от старанието на своите момчета при домакинското равенство на Верея с Витоша. Наставникът е притеснен от обстановката в клуба и се надява положението да се оправи:

Късен гол на Домовчийски за Верея лиши Витоша от историческа победа

Гостите изпълниха обещанието на Костадин Ангелов за грозен и ефективен футбол

"Поведоха ни нелепо. Витоша в началото опитваха да се надиграват с другите отбори, но в последно време започнаха да използват по-прибрана тактика. Бранят се добре и трудно на който и да е отбор да отбележи. Дори на ЦСКА беше трудно, а да не говорим за Левски. От тази гледна точка трябваше да въртим фланговете малко по-бързо. Теренът не беше в състояние, за да играем малко по-бързо, както беше нужно. След попадението се изнервихме, тъй като искахме да победим.

През второто полувреме скъсихме дистанцията и заиграхме малко по-директно. Фланговите ни хора бяха с обратни крака, за да избягаме от петте защитника и да центрираме навътре. Не успяхме в няколко ситуации. От старанието и себераздаването на футболистите, в тази обстановка, в която нищо не се знае какво ще има утре в отбора, не мога да изисквам повече. Подценихме 1-2 ситуации, но важното е след мача да можем да се погледнем в очите.

Никаква не е обстановката. Никой нищо не знае. Трябваше собственикът да дойде и да каже нещо, тъй като футболистите веднага ги пускаме в почивка. Възпрепятстван е по лични причини. Малко съм изнервен от мача. Не искам да говоря куп глупости. То не глупости, истини ще са. Но нека не се излагаме пред хората. Ще замълча засега. Той обеща няколко пъти, че до следващата седмица всичко ще се оправи", каза опитният наставник.