90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

ГОЛ! 0:3! Емил Виячки! Славия изпълни корнер, при който Дебърлиев увисна и топката достигна до Виячки, който на опразнената врата я прати в мрежата с глава, за да направи преднината на "белите" класическа.

85′

Октай Хамдиев получи жълт картон.

78′

Жълт картон за Венцислав Керчев.

75′

Радослав Кирилов получи пас от Галин Иванов, напредна с топката и стреля към вратата, но Петър Дебърлиев отчая крилото на Славия с фантастично спасяване.

67′

Ето го и първия удар към вратата на Славия. Олекси Лобов стреля много технично от около 30-35 метра, но топката прелетя на сантиметри от сглобката на вратата.

58′

ГОЛ! 0:2! Галин Иванов! "Белите" нанесоха втори удар в тази 58-ма минута. Отбраната на Хебър бе разсечена с подаване към Галин Иванов, който овалдя около точката на дузпата, финтира вратаря и прати топката в мрежата на домакините. Първоначално флагът на страничния съдия бе вдигнат за засада, но след като ситуацията бе преразгледана, попадението бе зачетено.

51′

Първи жълт картон в двубоя. Получи го Галин Иванов.

50′

Домакините показаха малко по-голяма агресия в началните минути на второто полувреме. Да видим дали това ще им помогне да стигнат поне до удар към вратата на Славия. До момента статистиката е красноречива - 0 точни изстрела и 0 неточни.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

35′

Владеене на топката: Хебър: 36%, Славия: 64%

24′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! 0:1! Йон Бакеро получи топката около дъгата и с прецизен шут не остави шанс на Дебърлиев за реакция!

18′

Отлична атака на Славия! Йон Бакеро получи пас в наказателното поле и технично с пета върна назад към Ради Кирилов, който нанесе удар към вратата, но Дебърлиев спаси.

17′

Радослав Кирилов излезе очи в очи с Дебърлиев, но стражът на домакините реагира добре и опази вратата си. В крайна сметка се оказа, че е имало и засада.

Снимка 583991

Източник: startphoto.bg

8′

Мауро Секейра успя да прати топката във вратата на Славия, но малко по-рано в атаката е имало засада и попадението бе отменено след преглед на ситуацията със системата ВАР.

1′

9 Адернисола Есеола 83 Христо Попадийн

Хебър (Пазарджик) и Славия ще премерят сили в шестия кръг на efbet Лига. Двубоят е тази вечер от 21:00 часа на стадион "Васил Левски", а главен съдия на срещата ще бъде Радослав Гидженов.

Активът на символичните домакини след пет изиграни мача не е никак лош. Шест точки за новак в първенството са добро постижение и то при положение, че бяха постигнати на терена на противника.

Фулвио Пеа: Страдахме след като отбелязахме гол

"През второто полувреме ни се наложи да защитаваме резултата"

"Зелените" изненадаха всички и победиха Ботев (Пловдив), а преди седмица надвиха Спартак във Варна. Те обаче имаха късмет да запазят суха мрежа и да се възползват от грешка на противника за единственото попадение в мача. В останалите три двубоя отборът от Пазарджик отново бе надигран, но и отстъпи пред Септември, Локомотив Пловдив и ЦСКА 1948.

Срещите на Славия с Левски и Лудогорец бяха отложени и така тимът все още не е играл на собствен стадион. Всички три двубоя бяха визити, като тези над Спартак и Пирин бяха спечелени с гол разлика, но се очаква, че "белите" са с класа над тези противници. Най-тежкият мач до тук бе отново във Варна, но срещу Черно море.