Турнир: efbet Лига Стадион: "Георги Бенковски", гр. Пазарджик Зрители:

Хебър - Септември 3:1 в мач от efbet Лига

Купон в Пазарджик! Хебър удари Септември и взе глътка въздух в битката за оцеляване

Вижте подробности

88′

ГОЛ! 3:1!! ЦОНКОВ! Две минути преди края на двубоя Стефан Цонков отбеляза гола на успокоението за домакините. Кристиян Пешов не се намеси добре при едно центриране в полето на Септември и пренасочи топката точно главата на Цонков, който от близко разстояние нямаше как да сгреши.

85′

ЙОСКОВ! Централният нападател на Септември получи топката на точката на дузпата и нанесе удар, но в обсега на Дебърлиев. Това беше отличен шанс за гостите!

82′

ГОЛ! 2:1!! СЕРАНО! Радостта на гостите беше само за 5 минути, след което Хебър отново излезе напред в резултата. Атака по дясното крило доведе до центриране в полето на септемврийци, а Алехандро Серано Гарсия засече с левия крак и хвърли в екстаз домакинските привърженици.

77′

ГОЛ! 1:1!! ПЕШОВ!! Гостите шокиращо успяха да изравнят резултата четвърт час преди края с едва втория си удар в очертанията на вратата. Стефан Милич свали топката с глава за Кристиян Пешов, който с левачката не остави шансове на Дебърлиев. Попадението първоначално беше отменено заради засада, но след преглед със системата ВАР се оказа, че такава няма и голът беше зачетен.

75′

Октай Хамдиев и Венсан Марсел отстъпиха местата си на Анте Живкович и Стилиян Тисовски.

71′
Снимка 619836

Източник: startphoto.bg

65′

Гостите стигнаха до първи точен удар към вратата на Хебър чак в 65-а минута, когато Валентин Йосков стреля от дистанция, но Петър Дебърлиев показа, че не е заспал под рамката на вратата си и с дясната ръка изби в корнер.

63′

Николай Николаев е заменен от Архан Исуф.

57′

Лорен Марузин се появи в игра на мястото на Марк-Емилио Папазов.

48′

Октай Хамдиев получи жълт картон.

46′

Йоан Гаврилов замени Петър Чуич.

46′

Красимир Балъков ще опита да промени нещо и прави двойна смяна. Симеон Александров е заменен от Александър Тодоров.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+5′

ПОЧИВКА!

45+4′

Жълт картон за Красимир Станоев.

45+1′

ГОЛ! 1:0!! ТЪРТОВ! Логичното се случи в първата минута от добавеното време и Хебър излезе напред в резултата. Хамдиев се оказа на стрелкова позиция в наказателното поле, но за пореден път Шейтанов се намеси добре и спаси. За зла участ на вратаря обаче топката отиде на главата на Георги Търтов, който направи добавка и откри резултата на стадиона в Пазараджик.

39′

ОТМЕНЕН ГОЛ НА ХЕБЪР! Любопитен момент се случи 5 минути преди края на полувремето. Топката беше центрирана в полето на Септември, където Папазов се сблъска с Шейтанов. Вратарят на гостите остана да лежи, а кълбото попадна в краката на Марсел, който я прати в опразнената врата. Реферът Станислав Тодоров първоначално остана безмълвен, но беше привикан от ВАР да преразгледа ситуацията и установи, че все пак Папазов е извършил нарушение срещу стража на Септември.

29′

НОВ ШАНС ЗА ХЕБЪР! Четвърт час преди почивката Серано беше оставен непокрит в полето на Септември при центриране отляво, а след изстрела му с глава, Шейтанов се оказа последна преграда пред гола.

Снимка 619841

25′

ГРЕДА! В 25 минута Хебър нацели гредата! Венсан Марсел комбинира със свой съотборник и стреля към вратата, но след рикошет, топката се озова в краката на Цонков, а №33 от "зелените" нацели десния страничен стълб на Шейтанов.

20′

Георги Вълчев получи аплодисментите на привържениците на Хебър, след като отправи мощен шут от около 30 метра, а топката премина много близо до целта.

15′

По-активно начало за домакините от Хебър, а това личи и от процентите притежание на топката: Хебър 60%, Септември 40%

5′

Домакините имаха добра възможност да открият резултата още в 5-ата минута, когато Марк-Емилио Папазов проби по лявото крило и достави отлична топка около точката за дузпата за Венсан Марсел, но изстрелът на французина не беше особено акуратен и кълбото излетя в аут.

1′