90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+3′

Съдията Драгомир Драганов сложи край на мъката и за двата отбора с последния съдийски сигнал!

87′

Скуката на стадион "Васил Левски" бе нарушена с остро центриране от Петър Занев, но стражът на Хебър излезе предвидливо и улови топката.

71′

Преслав Йорданов не се представи на необходимото ниво и логично е заменен от Станислав Костов.

67′

Жълт картон за Венцислав Бенгюзов.

65′

Андрей Йорданов е заменен от Красимир Станоев.

63′

Съдията пусна авантаж, но се върна, за да покаже жълт картон на Боян Кнежевич от Хебър за нарушение малко по-рано.

62′

Андрей Йорданов опита да застраши вратата на Хебър, но изстрелът му беше блокиран.

55′

Владеене на топката: Хебър: 58%, Пирин: 42%

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! Да се надяваме, че двата тима ще ни представят по-добра продукция през вторите 45 минути.

45′

2 минути са добавени към първата част.

Снимка 585587

Източник: startphoto.bg

40′

Жълт картон за Иван Тасев, който спря опасна атака на символичните домакини.

29′

Жълт картон за Есеола.

24′

Доска скучни минути на Националния стадион. След 25 минути футбол има едва 1 единствен удар по посока на двете врати, към тази на Хебър, и то неточен.

Снимка 585589

7′

Двубоят започна равностойно, а двата отбора все още "опипват почвата" под зоркия поглед на Димитър Бербатов, който е заел място в трибуните на стадион "Васил Левски".

1′

17 Марсел Венсан 6 Юлиян Попев

Хебър (Пазарджик) и Пирин (Благоевград) се изправят един срещу друг в двубой от осмия кръг на efbet Лига. Срещата на националния стадион "Васил Левски" е днес от 18:45 часа.

Пазарджиклии са с актив от шест точки, който бе завоюван след минимални успехи навън над Ботев (Пловдив) и Спартак (Варна). В останалите пет мача новаците в елита загубиха.

Фулвио Пеа: Трудно е да се противопоставиш на Левски

Хебър игра доста добре в началните минути, коментира специалистът

Не закъсняха и тежките поражения за отбора, като последните две бяха с 0:3 от Славия и 0:4 от Левски. Определено играта на Хебър в елита не се получава, като в споменатите две предишни срещи бяха отправени по едва един удар.

Пирин пък сякаш се представя по-добре от днешния си противник. "Орлетата" обаче продължават да са без победа, като бяха близо до това срещу Спартак (Варна) и ФК ЦСКА 1948, но допуснаха изравняване.

Краси Петров: Никой не си прави илюзиите, че мачът с Хебър ще е лесен

"Дано вече започнем да печелим точки"

Поредните загуби вече са четири, като благоевградчани също играха със Славия и Левски, но загубиха само с по гол разлика. Все пак първото тежко поражение бе факт преди седмица. Пирин удържа нулевото реми с Лудогорец до 51 минута, но в крайна сметка отстъпи с 0:4.