90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+4′

Край на мача.

Ботев (Пловдив) победи Хебър (Пазарджик) с 2:1

Ботев (Пловдив) излъга Хебър и записа първа победа като гост от февруари насам

Вижте подробности

90′

Адернисола Есеола стреля с глава. Топката не намира рамките на вратата.

88′

Георги Търтов е заменен от Пламен Крумов.

88′

Богомил Божуркин е заменен от Олекси Лобов.

86′

Емануел Току е заменен от Атанас Чернев.

85′

Реда Рабей получава жълт картон.

81′

ГОЛ! Виктор Генев! Защитникът се извиси над всички при центриране от ъглов удар и с глава насочи топката към вратата.

79′

Елвис Ману е заменен от Мартин Секулич.

74′

Венсан Марсел получава жълт картон.

72′

Октай Хамдиев е заменен от Ивайло Михайлов.

68′

Греда! Николай Минков получи добър пас на далечната греда, но той не успя да прати топката в опразнената врата.

Снимка 593005

Източник: startphoto.bg

66′

Димитър Тонев е заменен от Николай Минков.

63′

Бухал успешно пресича центриране, насочено към наказателното поле.

58′

ГОЛ! Хлеб Бухал! Футболистът получи хитро подаване от Божуркин, който навлезе в наказателното поле. Бухал не се замисли и стреля покрай Хидайет Ханкич.

53′

Джаспър Ван Хертъм успешно пресича опасно центриране, насочено към наказателното поле.

50′

Виктор Генев получава жълт картон.

47′

Арсенио Валпорт е заменен от Адернисола Есеола.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

33′

Елвис Ману получи добро подаване от Брахими и нахлу в наказателното поле на Хебър. Осира Корнел обаче спря устрема на играча.

30′

Мартин Михайлов излиза от игра, Муса Сила влиза на негово място.

27′

ГОЛ! Антоан Бароан! Футболистът се нагърби с отговорността да изпълни дузпата и не сгреши.

25′

Дузпа! Петър Дебърлиев повали на земята Мохамед Брахими. Следва преразглеждане от ВАР за потвърждение.

20′

Владеене на топката: Хебър: 41%, Ботев (Пловдив): 59%.

19′

Елвис Ману бе изведен на добра позиция. Футболистът обаче бе спрян от защитниците на Хабър.

14′

Изглежда, че Пунчец е добре и ще успее да продължи мача.

Снимка 593006

12′

Роберто Пунчец изпитва сериозни болки. Играта е спряна.

10′

Антоан Бароан бе изведен отляво от Елвис Ману. Топката обаче беше изчистена.

6′

Двата отбора са прекалено предпазливи в първите минути. Интересните положения липсват.

1′

39. Ивайло Михайлов 31. Уме Емануел

Хебър (Пазарджик) посреща Ботев (Пловдив) в мач от 16-я кръг на efbet лига. Двубоят започва в 15:15 часа на Националния стадион "Васил Левски". Главен арбитър ще бъде Драгомир Драганов.

Играчите на Владимир Манчев се намират на 14-та позиция с 11 точки. Днешният им съперник пък е на 10-то място с 13 пункта.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Тимът от Пазарджик се представя колебливо от началото на кампанията, като в последните 4 мача има едва 1 победа, 2 загуби и 1 равенство. Младият треньор няма кадрови проблеми за сблъсъка.

Интересното е, че Хебър постигна първия си успех в шампионата именно срещу Ботев. Съставът на Желко Копич допусна две поредни поражения срещу Лудогорец и ЦСКА.

Наставникът няма да може да разчита на Дилан Мертенс, който е наказан заради натрупани жълти картони. Антоан Бароан също е под въпрос, тъй като според различни информации е нарушил дисциплината в отбора.