90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 200
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

Хебър - Локомотив (Пловдив) 1:2 в мач от efbet Лига

Локо (Пд) се върна към победите след труден успех срещу Хебър

Двата тима изиграха динамичен двубой

90′

Греда! Матеус нанесе удар с глава, но топката се отби от гредата.

84′

Жълт картон за Мартин Паскалев.

83′

Хебър оцеля в тази минута. Мартин Паскалев стреля с глава, но Дебърлиев се намеси добре и опази мрежата си от трето попадение.

73′

Жълт картон за Венсан Марсел.

Снимка 594855

Източник: startphoto.bg

70′

Есеола влиза на мястото на Валпорт.

70′

Двойна смяна и за Владо Манчев. Октай Хамдиев е заменен от Пламен Крумов.

68′

Голмайсторът Джовани е заменен от Милош Петрович.

66′

Ивайло Димитров е заменен от Преслав Боруков.

62′

ГОООЛ! Джовани Маркес извежда "смърфовете" отново напред! Бабакар Дион стреля към вратата на Хебър, но Дебърлиев спаси. Атаката на гостите продължи и топката попадна в краката на Джовани, който стреля от границата на наказателното поле, получи се коварен рикошет в главата на защитник, който заблуди Дебърлиев и той не успя да се намеси никак добре. 1:2!!

57′

Александър Томаш реагира веднага и замени Евандро с Бабакар Дион.

55′

ГОООЛ! 1:1!! Ивайло Михайлов! Както и през първото полувреме, домакините започнаха по-активно и втората част, а това даде резултат с настъпването на 55-тата минута. Венсан Марсел беше изведен отляво и центрира прострелно в наказателното поле. Михайлов беше заел добра позиция и от границата на малкия пенал прати топката в мрежата на Локомотив. Това е първи гол за полузащитника през сезона.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Домакините успяха да пратят топката в мрежата на Локомотив, но страничният съдия вдигна своя флаг за засада. Ситуацията беше преразгледана с ВАР и съдиите потвърдиха решението.

44′

Греда за гостите! Бирсент Карагерен стреля страхотно от пряк свободен удар, но топката разтресе напречната греда!

Снимка 594871

42′

Жълт картон за Арсенио Валпорт.

41′
Снимка 594858

40′

Владеене на топката: Хебър: 46%, Локомотив (Пловдив): 54%

34′

Жълт картон за Георги Каракашев.

30′

ГОООЛ! 0:1!! Ивайло Димитров! Дълга топка в полето на Хебър беше спряна технично с петичка от Евандро, който буквално я заложи на Димитров около дъгата, а нападателят на "смърфовете" я насочи прецизно в долния десен ъгъл на вратата!

28′

В 28-ата минута дойде и най-чистото положение за гостите до този момент. Карагерен се откъсна от защитата на пазарджиклии, навлезе в наказателното поле, но вместо да стреля, реши да опита пас към Ивайло Димитров, който беше неточен!

Снимка 594875

23′
Снимка 594857

22′

Какво спасяване на Динко Хоркаш!!! Домакините изпълниха корнер, при който Ивайло Михайлов успя да нанесе удар с глава, топката отиваше точно до гредата, но хърватският страж на Локомотив успя с върха на пръстите си да избие в нов корнер.

Снимка 594865

15′

Нов шанс за Хебър! Октай Хамдиев надбяга Матеус да Силва по левия фланг, навлезе в наказателното поле и понечи да стреля, но бразилският защитник на "смърфовете" се върна и блокира удара му.

12′
Снимка 594853

5′

Домакините отговориха веднага и в ответната атака имаха отлична възможност да открият резултата. Валпорт излезе очи в очи с вратаря на Локомотив, но стреля в него.

4′

Матеус да Силва отправи първия точен удар в мача. Бразилецът направи задна ножица в наказателното поле на Хебър, но изстрелът му попадна в обсега на Дебърлиев.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′