Турнир: efbet Лига Стадион: "Георги Бенковски", гр. Пазарджик Зрители:

Марин Петков замени Филип Кръстев

89′

Рикардиньо бе заменен от Ван дер Каап.

86′

Рикардиньо бе изведен добре от Кръстев, но вратарят на домакините улови преди бразилецът да отправи удар.

81′

Уелтън е заменен от Джауад Ел Джемили.

73′

ГООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Груба грешка в редиците на Хебър помогна на "сините" да реализират втори гол в мача. Футболистите на Владимир Манчев подходиха несериозно при статично положение, изпълнено от Филип Кръстев. Първоначално Хосе Кордоба стреля в напречната греда, топката попадна на главата на Рикардиньо и на празна врата той нямаше как да сгреши.

71′

Илиян Стефанов напуска терена, за да се появи Асен Чандъров.

65′

Богомил Божуркин отстъпва мястото си на Стилиян Тисовски.

65′

Октай Хамдиев е заменен от Лорен Марузин.

62′

Цунами е официално предупреден.

Снимка 609035

Източник: startphoto.bg

55′

Левски имаше две отлични възможности да увеличи преднината си. Първо Филип Кръстев изпълни по нескопосан начин пряк свободен удар, а след това при разбъркване в наказателното поле на Хебър Андриан Краев стреля от близка дистанция, но Петър Дебърлиев протегна ръка и не допусна попадение.

46′

Старши треньорът на Хебър Владимир Манчев извърши първата си промяна. Марк-Емилио Папазов замени Георги Търтов.

45′

Играта се подновява!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

Уелтън! Крилото отне топката на крайния бранител на Хебър и опита чрез мощен снаряд от непосредствена близост да прекъсне дългата си голова суша. Стражът Петър Дебрлиев обаче спаси.

41′

Владеене на топката: Хебър: 40%, Левски София: 60%.

36′

Шанс за Левски! Цунами се измъкна от опеката на съперник и центрира застрашително, а най-близо да достигне топката бе Рикардиньо. Той обаче се размина и отборът от Пазарджик запазва пасива си.

Снимка 609036

30′

Жълт картон за Мартин Михайлов.

28′

Рикардиньо не спира да държи под напрежение защитата на Хебър, тъй като за пореден път успя да отправи изстрел, който се оказа неточен. Последва и изпълнение на сънародника му Уелтън, чийто удар принуди Дебърлиев да реагира с добра намеса.

20′

Рикардиньо! Отново бразилецът бе близо да удвои аванса на "сините", след като oстана напълно непокрит в противниковото поле. Офанзивният играч получи подаване от свой съотборник, aла ударът му с глава не затрудни вратаря Петър Дебърлиев.

18′

ГООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Гостите заслужено излязоха напред в резултата.  Халфът Филип Кръстев изведе Рикардиньо на стрелкова позиция, нападателят надбяга отбраната на домакините и по-прецизен начин съумя да се разпише.

12′

Цунами! Възпитаниците на Станимир Стоилов постепенно започнаха да владеят инициативата в срещата и можеха да поведат, когато крайният бранител напредна към вратата на Дебърлиев, но опасното му центриране премина встрани.

Снимка 609032

8′

Претенции от страна на Левски за игра с ръка в наказателното поле, които обаче не бяха удовлетворени.

8′

Жълт картон за наставника на домакините Владимир Манчев.

6′

Първия жълт картон в мача e показан на Роберт Мазан.

2′

Феновете на двата отбора са изпълнили стадиона до краен предел, което ще спомогне за създване на изключителна атмосфера в двубоя. Метеорологичните условия също предразполагат към качествен и динамичен футбол.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

Снимка 609027
1. Петър Дебърлиев (в) 1. Пламен Андреев (в)
Владимир Манчев Станимир Стоилов
88. Мартин Янков (в) 99. Иван Андонов (в)
17. Арсенио Валпорт

Отборите на Хебър и Левски се изправят един срещу друг в двубой от 22-ия кръг на efbet Лига. Любопитният сблъсък е с начален час 14:15.

Защитникът на Левски Цунами е под въпрос за днешното гостуване на "сините". Бразилският футболист пропусна вчерашното занимание на тима на Станимир Стоилов заради травма в областта на лицето.

НАП: Левски няма споразумение за разсрочване на дълга!

Ето какво обявиха от агенцията

Както е известно, последните тренировки на "сините" пропусна и опитният вратар Николай Михайлов, който беше повален от вирус в началото на месеца. Офанзивният играч на Левски - Ивелин Попов ще пропусне гостуването на новака в елита. Бившият капитан на националния отбор ще бъде наказан за него. Срещу Лудогорец Попето получи петия си жълт картон от старта на кампанията.

В същото време старши-треньорът на Хебър Владимир Манчев ще бъде принуден да направи поне две промени в титулярния си състав за днешния мач. Специалистът няма да може да разчита на Венсан Марсел и Георги Вълчев. Двамата получиха петите си жълти картони от началото на сезона и ще трябва да изтърпят наказание от една среща.

Поглеждайки към класирането, Левски се намира на седма позиция, изоставайки на три точки от Топ 6.

Вили Вуцов: Има нещо гнило в Левски, богат просяк има ли?!

"Публиката не може да бъде основното перо, с което Левски да се издържа и да гради силен отбор"

Хебър пък ще се бори за своето оцеляване до края на сезона. Пазарджиклии заемат 14-а позиция от 16 тима.

Главен съдия на срещата е Георги Гинчев, с помощници Илиян Капараешв и Мартин Мачев. С ВАР ще се занимават Волен Чинков и Мирослав Иванов. Делегат на БФС е Димитър Велинов, а работата на реферите зорко ще следи Атанас Бозев.

Левски без Ники Михайлов срещу Хебър (Пазарджик)