90′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90′

Победа за "червените".

87′

Реян Даскалов получи травма, но стисна зъби и се върна на терена. Гостите вече са извършили всичките си смени.

80′

ФК ЦСКА 1948 не приема играта в близост до Наумов. Любо Пенев и компания са близо до победа в срещата.

70′

Игра в средата на терена.

Снимка 582536

Източник: startphoto.bg

56′

Супер възможност и за домакините. Наумов обаче се намеси.

56′

Картон и за Охене.

50′

Александър Колев бе точен, голът обаче не бе признат поради тънка засада. Малшанс за ФК ЦСКА 1948.

49′

Гостите продължават да играят по-добре.

46′

Старт на втората част на мача.

45′

Първата част завърши с още 2 възможности за гостите.

44′

Охене стреля силно, а Дебърлиев показа класа и парира кълбото.

41′

Картон и за Михайлов.

40′

Марио Топузов разтресе гредата с мощен шут, топката обаче пак не пожела да навести вратата.

35′

Играчите, с наставник Любо Пенев стигнаха до много опасна ситуация. Александър Колев прати кълбото в дясната странична греда, а топката не можела да влети в мрежата.

Снимка 582524

28′

Картон за Бонани.

27′

И гостите поискаха дузпа, бялата точка пък не бе посочена.

23′

Опасна атака на домакините, не се стигна обаче до изстрел.

13′

Две опасности пред вратата на гостите. Малшанс за Хебър при ситуациите.

12′

Жълт картон за Лясков.

12′

Кълбото навести и мрежата пазена от Наумов, но при вече спряна игра.

10′

Гол за ФК ЦСКА 1948! Георги Русев вкара от близка дистанция след прецизно центриране на Топузов.

Снимка 582534

Отлична работа от крилата на "червените".

6′

Символичните домакини поискаха дузпа, реферът Чинков прецени, че такава няма при опасна контраатака.

5′

"Червените" опитват да осъществят натиск.

1′

9. Адернисола 46. Стоян Стоичков

Отборите на Хебър и ФК ЦСКА 1948 откриват програмата на четвъртия кръг в efbet Лига. Двата състава стартираха първенството с победи, които засега останаха и единствените им в шампионата. И за разлика от символичните гости, които навъртяха равенства с Пирин и Лудогорец, паразрджиклии инкасираха поражения от Септември и Локомотив (Пд).

Цветомир Найденов: Още няколко такива мача и ще ни трябва нова трибуна с козирка

Към отбора имало голям интерес

Хебър, който домакинства на националния стадион "Васил Левски", ще бъде без своя централен нападател Ивайло Михайлов.

Георги Русев: Дали е ЦСКА или Арда, ние винаги излизаме за победа

Ето какво още каза

По-лека е травмата при Боян Кнежевич, който също остана извън сметките на Фулвио Пеа за двубоя с "черно-белите" от Пловдив.

Хебър подписа с централен нападател

Есеола Хабиб стана част от тима

ФК ЦСКА 1948 ще може да използва последното си ново попълнение Парвиз Умарбаев. Националът на Таджикистан навлиза в игрови ритъм и решението ще бъде единствено на Любослав Пенев кога да го включи в игра.

Любопитното от лагера на тима е интересът към звездата на "червените" Ивайло Чочев. Той е горещо желан от легендата на италианския футбол Филипо Индзаги, който в момента води Реджина.

Главен съдия на срещата е Волен Чинков, с помощници Павлин Михайлов и Николай Попниколов. За ВАР ще отговарят Иво Ненков и Мирослав Иванов. Делегат на БФС е Делян Асенов, а работата на реферите зорко ще следи Николай Ангелов.