87′
Снимка 613680

Източник: startphoto.bg

86′

ВЪЛЧЕВ! Грешникът отпреди малко - Георги Вълчев, можеше максимално да се реабилитира за грешката си при гола на Морето. №55 се оказа непокрит при продължителен атака на Хебър, но страничната му ножица не намери очертанията на вратата.

79′

Бесният от решението на съдията - Георги Вълчев, получава жълт картон.

78′

ГООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! 0:1! АТАНАС ИЛИЕВ! Срещата вървеше тромаво, и сякаш към нулево реми, докато не настъпи 78-ата минута. Георги Вълчев от Хебър не очакваше пресата, която ще му окаже появилият се секунди преди това на терена Даниел Димов. Футболистът на домакините изгуби коженото кълбо, а оттам то бе засилено с прецизен пас от Алекс Фернандес към Атанас Илиев. Таранът остана сам срещу Дебърлиев и без да трепне неутрализира вратаря за 0:1!

76′

Исмаил Иса напуска терена, за да се появи младият Николай Златев.

76′

Даниел Димов ще замени капитана Васил Панайотов.

76′

Муса Сила се появява в игра за Хебър. Напуска Николаев.

Снимка 613682

69′

Октай Хамдиев напуска терена, а влиза Стоян Стоичков.

69′

Венсан Марсел отстъпва мястото си в нападение на Лорен Маружин.

67′
Снимка 613683

65′

Атанас Илиев е време да се появи в нападение. А играта напуска Велислав Василев.

64′

За кой ли път в срещата, Александър Василев спечели пространство по фланга, за да подаде към свой съотборник в нападение. Този път пасът беше на ниво и Исмаил Иса успя да отиграе първи. Ударът му обаче бе разочароващ,  а като за капак беше посечен от централния защитник Стефан Цонков.

56′

Алехандро Серано получава жълт картон.

52′

ТЪРТОВ! Хебър вдигна скоростта на своята атака, а това можеше почти моментално да доведе и до гол в тяхна полза. Алехандро Серано напредна през центъра, след което продължи за Търтов. Юношата на ЦСКА центрира към Анте Живкович, но Дюлгеров се протегна максимално и изби в сюблимния момент. Веднага стражът се завърна на своята врата и за да спаси коварен удар в близкия му ъгъл при опита за добавка.

48′

Втората част стартира с интересно включване от Александър Василев. №19 проби измежду двама защитници на Хебър, но изтърва точния момент за стрелба. Последвалият му опит за центриране беше лесно уловен от Дебърлиев.

46′
Снимка 613673

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

40′
Снимка 613672

37′

Николай Николаев също е декориран в жълто.

34′

В 34-ата минута активният по десния фланг на хебърци – Октай Хамдиев, реши да заложи на изненадата и вместо включването му по крилото да завърши с центриране, той шутира в близкия ъгъл. Това нито изненада Дюлгеров, нито доведе до точен удар за статистиката.

32′
Снимка 613671

30′

Венсан Марсел също получава картон.

28′

Стефан Цонков беше една от изненадите в стартовия състав на Хебър, но в 28-ата минута опитният бранител защити избора на Любо Пенев, след като се намеси с решителен шпагат, миг преди центрирана топка да достигне до дебнещия Алекс Фернандес.

23′

Черно море разгърна търпелива атака в 23-ата минута, когато динамиката на варненци възпроизведе добро центриране на Александър Василев към Велислав Василев. Играта с глава, така или иначе, не е сред най-добрите "оръжия" на крилото, и не беше изненада, че насочването му към вратата се увенча с неуспех.

19′

Октай Хамдиев също получава жълт картон.

13′

Александър Василев получава официално предупреждение още в самото начало на мача.

12′
Снимка 613674

7′

Като отбор, отстранил ЦСКА за Купата на България, самочувствието в лагера на Черно море беше напълно логично. "Моряците" стигнаха до първа по-интересна ситуация пред Дебърлиев в седмата минута. Лошо изчистена топка попадна на волето на Велислав Василев, но кълбото се спря в тялото на съперников централен бранител.

3′

Ефектът "нов треньор" беше видим в редиците на домакините. Силно амбицирани да се докажат пред Любослав Пенев, футболистите на Хебър стартираха с няколко скоростни комбинации. В третата минута, една от тях изведе Георги Търтов на стрелкова позиция, ала шутът му от границата на наказателното поле мина покрай дясната странична греда на Дюлгеров.

2′

Двубоят започва с минута мълчание в памет на дългогодишния служител на Хебър - Спас Проданов.

Снимка 613669

1′