Берое победи Арда с 1:0 в контролна среща. Проверката се проведе на Спортна база "Берое". Единственият гол в мача пада в 17-ата минута, когато се разписа Мартин Камбуров.

Срещата бе неофициален дебют на новия треньор на тима от Кърджали Николай Киров.

Снимка 481498

Проверката започна вяло. В 13-ата минута Спас Делев направи хубав пробив, но стреля в тялото на съперник.

Четири минути по-късно Тоуба центрира с външен и намери Камбуров в наказателното поле, който откри резултата с глава.

В 22-ата минута Караджов спаси удар на Камбуров от близка дистанция. Последва гол за Арда на Иван Коконов, но попадението бе отменено поради засада.

Снимка 481499

В края на първата част вратарят на Арда направи още едно спасяване след удар на Фал.

Втората част започна подобно на първата. Двамата треньори направиха много смени, а играта се разпокъса. В 76-ата минута Ибрахима Конте проби по левия фланг и потърси далечния ъгъл на вратата на Арда, но стреля покрай целта.

В 83-ата минута новото попълнение на кърджалийци Лъчезар Котев стреля над вратата от удобна позиция.