Георги Кабаков по всяка вероятност ще ръководи дербито между Лудогорец и Левски. Сред опциите пред Съдийската комисия е да дадат наряд за напечената среща и на опитния Станислав Тодоров.

Двамата не са ръководили двубои на двата отбора в предишните три кръга.

Кабаков свири през седмицата мача от Шампионската лига между Реал (Мадрид) и Брюж на "Сантяго Бернабеу", който завърши 2:2. Това е международно признание и показва, че той върви напред в европейската ранглиста на арбитрите, пише "Тема: Спорт".

Голямо признание - Георги Кабаков ще свири на Реал (Мадрид) в Шампионската лига

Повериха му двубоя на "кралете" с Брюж

За последно Кабаков води двубой на Левски на 1 септември, когато "сините" излязоха в дербито срещу ЦСКА. В него възпитаниците на Петър Хубчев дръпнаха с 2:0 още преди да са изминали 20 минути. През второто полувреме обаче "червените" натиснаха и в крайна сметка стигнаха до равенството.

През настоящата кампания пловдивчанинът Кабаков има още един мач на "сините". На старта на първенството той раздаваше правосъдие при гостуването на Дунав в Русе, спечелено с 4:1.

Станислав Тодоров пък ръководи двубоя на Левски от втория кръг - нулевото равенство срещу Етър на стадион "Ивайло".