Георги Русев напуска игра, за да се появи Марио Топузов

80′

Евгений Сердюк получава жълт картон.

78′

Груба грешка допусна Иван Дичевски, която можеше да се окаже фатална за гостите. За негов късмет "червените" не успяха да се възползват.

73′

Здравко Димитров проби отдясно и насочи топката към Даниел Наумов, но кълбото премина покрай вратата.

70′

Темпото на игра през второ полувреме спадна значително и липсват по-сериозни положения за двата отбора.

Снимка 591320

Източник: startphoto.bg

67′

Ангел Бастунов влиза в игра вместо Парвиз Умарбаев.

67′

Радослав Кирилов отстъпва мястото си на Енрике Рафаел.

64′

Родни Антуи е заменен от Здравко Димитров.

61′

Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948 69%, Спартак (Варна) 31%.

Снимка 591322

60′

Радослав Кирилов опита да застраши вратата на гостите, но топката прелетя над гредата.

56′

Добра намеса на Иван Дичевски, тъй като лиши Евгений Сердюк от попадение.

48′

Георги Русев се измъкна от опеката на защитата и отправи изстрел, който рикушира неблагоприятно в негов съотборник и след това последва аут.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

Най-активният в състава на "червените" Ивайло Чочев надскочи отбраната на Спартак, след което стреля неточно.

38′

ВТОРИ ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Парвиз Умарбаев бе оставен непокрит и с изящно изпълнение не остави шансове на вратаря на "соколите".

34′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Джонатан получи подаване малко преди границата на наказателното поле, след което асистира на Сердюк и той изведе домакините напред в резултата.

32′

Отново Ивайло Чочев пробва да се разпише, ала защитник на гостите застана на пътя му и предотврати гол в своята врата.

23′

Ивайло Чочев се извиси над всички, за да отиграе топката с глава. В ударът липсваше сила и стражът на гостите я улови без проблем.

Снимка 591321

15′

Емануел Моура си изкара жълт картон.

14′

Домакините се стремят да наложат трайно превъзходство над съперника си. Гостите обаче не допускат опасни ситуации пред своята врата.

5′

Хелитон Дос Сантос получава жълт картон

3′

Първа опасност в срещата! Гостите стартираха по-уверено, когато Мартин Тошев получи центриране отляво и моментално стреля, но защитник на домакините съумя да го блокира.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

4. Ангел Лясков 33. Здравко Димитров

ФК ЦСКА 1948 приема Спартак (Варна) в двубой от 14-ия кръг на efbet Лига. Мачът на стадиона в Бистрица започва в 18:15 часа.

Столичани все още нямат загуба и спечелихa в пет от общо седем двубоя. В предишния кръг те се издъниха при нулево реми с Черно море, като "моряците" имаха по-добрите положения в мача. Това бе и едва втори двубой, в който ФК ЦСКА 1948 не успява да се разпише.

Любо Пенев: Има аномалии с ВАР, взимат се неадекватни решения в караваната

Той призова БФС да направи програмата "по-бързичко"

Спартак (Варна) пък пристига в София, след като в началото на тази седмица загуби с 0:2 от Локомотив Пловдив. "Черно-белите" бяха по-добрият отбор на терена и заслужено спечелиха.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

В последните дни се появиха и информации, че в клуба се готви сериозна чистка през зимната пауза.

Спартак (Варна) подаде жалба срещу съдийството в мача с Локо (Пловдив)

"Очакваме реакция от съдийската комисия към БФС", написаха от клуба

За този двубой Карлос Охене е наказан и няма да бъде на разположение на старши треньора Любослав Пенев. Тимът обаче все още няма загуба на собствения си стадион в Бистрица.