Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители:

90+1′

Седем минути добавено време.

90′

ГООООЛ! 1:1!

Добрев беше най-съобразителен в купа от играчи в наказателното поле, изстрелът му мина между краката на Георги Петков, който с отчаяна намеса извади топката. Тя обаче вече беше минала голлинята.

86′

Жълт картон за Андреа Христов.

82′

Ивайло Чочев шутира мощно по диагонала, но топката се отби в гредата и излезе.

76′
Снимка 556946

Източник: Lap.bg

75′

Гол на ФК ЦСКА 1948 беше отменен.

Ситуацита беше разгледана с ВАР. Йосков комбинира с Денислав Ангелов, който отблизо нямаше проблеми да вкара. Първоначално решението беше за засада, но повторенията показаха, че такава няма. ВАР обаче показа, че е имало игра с ръка на Йосков.

72′

Официално предупреждение и за Емил Виячки.

70′

Жълт картон за Георги Петков.

65′

Емил Мартинов напуска за Ивайло Климентов.

65′

Валентин Йосков заменя Галин Иванов.

63′

Лазар Марин опита рефлекса на Георги Петков, но от малък ъгъл нямаше проблеми за вратаря.

62′
Снимка 556950

60′

Жълт картон за Людовик Соарес.

57′

Ангел Бастунов шутира от дистанция, но топката профуча покрай вратата.

46′

Денислав Ангелов влиза на мястото на Симеон Петров.

46′

Андреа Христов заменя Иван Минчев.

45′

Начало на вторите 45 минути.

45′
45′

Жълт картон за Георги Русев

45′

Край на първото полувреме.

37′

Наумов изби опасен шут на Радослав Кирилов, който успя да пробие по диагонала.

32′

Опасен шут на Галин Иванов излиза в аут.

26′
25′

45-годишният Георги Петков влиза на мястото на Сораков.

24′

Вратарят на Славия Светослав Вуцов извърши нарушение срещу останалия очи в очи с него Георги Русев и Волен Чинков го изгони. След ВАР стана ясно, че няма да има дузпа и младокът ще получи червен картон, като първоначално съдията му извади жълт и посочи бялата точка.

18′
17′

ГООООООЛ! МИНЧЕВ!

Славия открива резултата в Бистрица. Иван Минчев изскочи от втора позиция и мигновено шутира избита топка след бърза контра атака. Ударът му беше безпощаден и не остави никакви шансове на вратаря на домакините.

16′

Много посредствено центриране на Галин Иванов от пряк свобооден удар прехвърли купа от играчи и излезе в аут.

8′

Ранен жълт картон за Емил Мартинов.

7′

Марин атакува центрирана топка на далечната греда, но не успя да я насочи.

6′

Двата тима започват предпазливо с оглед състоянието на терена.

2′
Снимка 556949

1′

9. Денислав Ангелов 18. Димитър Стоянов

Славия гостува на ФК ЦСКА 1948 днес от 14:15 часа на стадиона в Бистрица в двубой от 19-ия кръг на efbet Лига.

Напоследък "белите" печелят все по-рядко, като това не се случи в предходните три мача за първенство. Съперниците в тях не бяха случайни - трите гранда на Южна България. Загуба бе допусната единствено в Стара Загора, а в София тимът подели точките с пловдивските Локомотив и Ботев.

Играч на Славия ляга под ножа

Хирургическата интервенция ще е на връзките на глезена

В предишния кръг ФК ЦСКА 1948 загуби с 0:2 като гост на Черно море, с което затвори една отлична серия. Три мача тимът бе непобеден, като успя да събере седем точки в тях. В две поредни домакинства бяха взети три точки от Пирин и Лудогорец, а визитата на Локомотив София завърши при равен резултат.

И Евгений Сердюк е трансферна цел на ФК ЦСКА 1948

"Червените" искат да решат проблемите си в атака

Треньорът на домакините Николай Киров няма да може да разчита на контузения Ангел Лясков, докато Димитър Пиргов се завръща след наказание. Галин Иванов също е пред завръщане в игра.

За Славия аут са Емил Стоев и Жуниор Мапуку. В игра се завръщат Дарко Тасевски и Георги Вълчев.