Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски" Зрители:

КРАЙ НА МАЧА! ФК ЦСКА ПОБЕДИ ЦАРСКО СЕЛО С 2:1!

Греда за Царско село! Бандаловски намери Манев, който стреля веднага, но топката се отби в напречната греда!

79′

Димитър Митков влиза и прави дебют след като замени Климентов.

74′

ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Георги Русев вкарва във вратата на Пласид! 2:1 за домакините!

73′

Дузпа за домакините! Балтанов фаулира Топузов и Ивайло Стоянов посочи бялата точка. Спорно решение на рефера!

68′

ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Груба грешка в отбраната на домакините, Андерсон центрира към наказателното поле към непокрития Димитър Костадинов, който прониза мрежата на Даниел Наумов! Първо попадение в дебюта на халфа за "царете"!

67′

Ивайло Марков е заменен от Христо Попадийн

66′

Лука отстъпва мястото си на Манев.

59′

Денислав Александров навлезе в наказателното поле и стреля по диагонала, но на сантиметри встрани от вратата. Претенции на Русев към него, че не му е подал, вместо да стреля.

55′

Климентов получи жълт картон заради опасно влизане в краката на Балтанов.

51′

Удар на Георги Русев бе блокиран.

Снимка 518523

48′

Владеенето на топката е изравнено - 49% на 51% в полза на Царско село.

46′

Мартин Кавдански заменя Педро.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! ФК ЦСКА 1948 ВОДИ НА ЦАРСКО СЕЛО С 1:0 СЛЕД АВТОГОЛ НА ПАНАЙОТИС ЛУКА!

41′

Даскалов изчисти пред погледа на Галин Иванов, който не успя да играе с насочена към него топка.

38′

Спокойна игра в последните минути. Без опасности пред двете врати.

29′

Какво направи Андерсон? Лука поведе и му подаде успоредно на голлинията, но бразилецът се размина с топката от много чиста позиция. Отличен шанс за "царете", пропилян от Андерсон.

28′

Хубав удар на Серкан от фаул, топката мина близо до вратата, ФК ЦСКА 1948 беше близо до втори гол.

23′

ГОЛ ЗА ДОМАКИНИТЕ! След последвалия корнер, Лука засече и насочи топката към собствената си врата, вместо да избие, за да стане резултата 1:0! Треньорът на гостите Любослав Пенев е бесен!

22′

Топузов намери непокрития Русев, който стреля с много силен удар, но Пласид спаси

17′

След първоначалния натиск на домакините, "царете" опитват да изравнят играта и да поглеждат към вратата, пазена от Даниел Наумов.

12′

Хубав удар на Серкан Юсеин от фаул. Пласид спаси. Добра възможност за домакините, които отново имаха леки претенции за дузпа заради игра с ръка на играч на Царско село.

8′

Жълт картон за Александър Александров, който и е пети за него, което означава, че ще пропусне следващия двубой на новаците.

7′

Играчите на ФК ЦСКА 1948 искат дузпа заради игра с ръка на Лъчезар Балтанов в наказателното поле. Главният съдия Ивайло Стоянов е категоричен, че няма основание за единадесетметров наказателен удар! Първи спорен момент в срещата.

5′

Климентов получи хубав извеждащ пас, но в последния момент бранител на Царско село изби в корнер, след който не последва нищо.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Двата отбора, както и съдийският екип, излизат на терена с оранжеви фланелки в подкрепа на борбата с множествената склероза.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА НА СТАДИОН "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"!

1′

Теренът е идеално почистен и двата отбора няма да имат проблеми със снега.

20 Ангел Бастунов 26 Димитър Петров

ФК ЦСКА 1948 приема Царско село в мач от първия пролетен кръг в efbet Лига. Домакините са амбицирани да се класират в Топ 6, докато "царете" са корав съперник.

Преди два дни "червените" изненадващо се разделиха с Мартин Камбуров, което неминуемо ще даде отражение върху играта им. Ветеранът се откупи и премина в бившия си клуб Берое, а на негово място беше привлечен талантът на Лудогорец Димитър Митков.

Друг от нападателите на тима - Андон Гущеров, подсили втородивизионния Пирин (Благоевград). Сред новите попълнения на ФК ЦСКА 1948 е бившият футболист на ЦСКА Ангел Лясков.

Официално: ФК ЦСКА 1948 привлече нападател на Лудогорец

Ще замени напусналия Мартин Камбуров

Домакините ще разчитат на опитния Галин Иванов, както и на бившия национал Ивайло Чочев. Вратар ще е Даниел Наумов.

Селекцията на Царско село включваше Христо Попадийн от Славия, Димитър Костадинов от Септември (София), нидерландеца Лесли де Са, миналия през Серия "А" Ален Стеванович и Луи Нганиони, който преди това изкара проби в Левски. Атаката ще води Стефан Христов.

Камбуров: Сам се откупих от ФК ЦСКА 1948, в Берое винаги съм изпитвал наслада от футбола