Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители:

Галин Иванов отстъпи мястото си на Йосков.

90′

Бастунов бе заменен от Ангелов.

89′

Каули изскочи сам срещу вратаря и опита подаване отляво, но е имало и засада и така Лудогорец не може да се отчете дори и с удар към вратата на Наумов.

81′

ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Симеон Петров шутира от дъгата пред наказателното поле, Кахлина изби, Крум Стоянов опита добавка, а Георги Русев от няколко метра само насочи, за да направи резултата 2:0!

71′

Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948: 53%, Лудогорец: 47%.

Снимка 554355

67′

Галин Иванов стреля от границите на наказателното поле, топката бе избита, но е имало и засада.

66′

Шоу отстъпи мястото на си на Каули Соуса

65′

Сисиньо бе принудително заменен след като от края на първата част играе с болки. На негово място влезе Терзиев.

64′

Галин Иванов опита прострелен удар, Кахлина изби с една ръка, а при добавката Крум Стоянов също не сполучи.

62′

Сисиньо получи жълт картон.

59′

Марин бе заменен от Сотириу.

59′

Чибота бе заменен от Ману.

53′

Бастунов и Мартинов си попречиха взаимно от изгодна ситуация единият от тях да играе с топката в наказателното поле. Словесен спор между двамата, което със сигурност няма да се хареса на треньора Николай Киров, който държи на желязна дисциплина.

48′

ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! След изпълнение на корнер на Галин Иванов, Бастунов свали с глава към Чочев, който с левия крак насочи топката към целта. Националът успя да разстреля мрежата на Кахлина след два пропуска!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+4′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

Шампионите изпращат трудно първо полувреме, в което рано останаха с човек по-малко след червения картон на Вердон, направиха принудителна смяна, а още трима играчи сигнализираха за болки. Разгардчани имат само 1 неточен удар към вратата на Наумов.

Снимка 554357

43′

Ивайло Чочев се отличи с пропуск. Опитният играч получи центриране отдясно на Марио Топузов, извиси се в наказателното поле и стреля над вратата. Най-чистото положение до момента в мача.

33′

Икоко замени Текпетей.

32′

Текптетей изпитва проблеми и вероятно ще трябва да бъде сменен.

28′

Две минути по-късно играта бе подновена.

26′

Главният съдия бе ударен доста тежко в главата след изпълнение на Текпетей. Димитров получава лекарска помощ.

18′

До момента никакви голови опасности в мача, освен изпълнението на Чочев от пряк свободен удар.

15′

Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948: 51%, Лудогорец: 49%.

9′

Ивайло Чочев изпълни отлично от последвалия пряк свободен удар. Топката мина опасно близо до вратата.

6′

Вердон игра с ръка в опит да изпревари напредващия Русев. Фаул в полза на домакините. "Червените" претендираха и за червен картон за играча на Лудогорец, който беше последен в защитата. Вердон получи първоначално само жълт картон. В крайна сметка, Димитров разгледа сам ситуацията чрез ВАР системата. Реферът отмени първоначалното си решение и отсъди - червен картон за Оливие Вердон!

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

98 Валентин Йосков 95 Каули Соуса

Отборите на ФК ЦСКА 1948 и Лудогорец се изправят един срещу друг в ранния неделен двубой от програмата на efbet Лига. Двубоят ще бъде първи за "червените" в Бистрица, където вече ще домакинстват своите срещи. Столичани се надяват, че стадион "Витоша" ще им донесе късмет срещу тоталния хегемон в българския футбол.

Лудогорец води убедително колоната в шампионата, като има четири точки повече от втория ЦСКА. Тази седмица обаче ще бъде доста тежка за момчетата на Станислав Генчев, които в четвъртък гостуват на Цървена звезда в Лига Европа, а на 29 ноември приемат у дома селекцията на Стойчо Младенов.

Томанов, Том и Галин Иванов започват работа в клуба ФК ЦСКА 1948

В скаутското звено

Поради този факт днес се очаква младият специалист да направи и някои ротации. Очаква се в игра да видим футболисти като Серджио Падт, Стефан Баджи и Ихиньо Марин.

ФК ЦСКА 1948 е в серия от три поредни загуби, с по един гол разлика, - 1:2 срещу Локо (Пд), 2:3 срещу Арда и 0:1 срещу ЦСКА.

От ФК ЦСКА 1948 зоват: Стани един от нас

Ето какво написаха от клуба

"Червените" ще действат с един чист нападател в лицето на Денислав Ангелов, който ще бъде подпомаган от Галин Иванов и Ангел Бастунов. В средата на терена Николай Киров най-вероятно ще заложи на Георги Русев, Емил Мартинов, Ивайло Чочев и Крум Стоянов, а бранителите пред Даниел Наумов ще са Симеон Петров, Димитър Пиргов и Георги Ангелов.

Звездата на Лудогорец вече тренира наравно със съотборниците си

Почти е готов да се върне в игра

Двата отбора са изиграли 4 официални мача помежду си, като балансът е три победи за Лудогорец и една за ФК ЦСКА 1948. В началото на настоящия сезон разградчани бяха безпощадни у дома - 3:0.

Главен съдия на срещата е Георги Димитров, с помощници Петър Джугански и Петър Митрев. Със системата ВАР ще се занимават Ивайло Стоянов и Мирослав Иванов. Делегат на БФС е Валентин Чакъров, а работата на реферите зорко ще следи Георги Игнатов.