90′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 23
90′

Парадоксално! Осветлението на "Васил Левски" угасна в последните секунди на продължението на срещата. Съдията Волен Чинков свири последния съдйски сигнал.

89′

Валентин Цветанов влиза на мястото на Бранимир Костадинов.

89′

Алекс Луканов се появява на мястото на Александър Ганчев.

88′

Георги Чукалов влиза. Кирил Десподов излиза.

87′

Венцислав Василев влиза на мястото на Галин Иванов.

86′

Играта е подновена.

85′

Съдията Волен Чинков прекратява срещата, заради кошмарните атмосферни условия. В последните минути започна да вали градушка.

80′

ГОЛ! Галин Иванов! Футболистът отправи мощен изстрел от далечно разстояние, който остави без шансове вратаря на разградчани Дамян Христов.

74′

Николай Ганчев влиза на мястото на Мартин Хайдаров.

73′

ГОЛ! Клаудиу Кешеру! Центриране от корнер на Десподов стигна до румънеца, който се оказа непокрит в опасна близост до вратата. Нападателят само подложи крак и насочи кълбото към вратата.

68′

Владислав Найденов излезе на добра позиция  и шутира, но неточно.

67′

Петър Георгиев влиза на мястото на Цветослав Петров.

63′

Георги Русев бе изведен в наказателното поле. Футболистът финтира съперников играч и подаде към точката за изпълнение на дузпа, където обаче нямаше негов съотборник.

57′

Хюсеин Кельовлуев излиза. Владислав Найденов влиза на негово място.

47′

Михаил Минков влиза на мястото на Сашо Александров.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

42′

Хюсеин Кельовлуев проби в наказателното поле, но след това Даниел Наумов съумя да спаси.

41′

Галин Иванов пробва късмета си с удар от около метър от дъгата на пеналтерията. Топката обаче мина над напречната греда.

37′

Цветослав Петров бе изведен дълбоко в наказателното поле. Футболистът опита технично да преодолее Даниел Наумов, но вратарят успя да спаси.

29′

Кирил Десподов нахлу в пеналтерията и пусна остро подаване успоредно на голлинията. Димитър Пиргов се намеси в последния момент и изчисти.

28′

Будинов напредна отдясно и подаде към Кешеру, който се намираше на границата на наказателното поле. Нападателят шутира, но прати топката високо над вратата.

26′

Доминик Янков получи жълт картон.

17′

Резултатът можеше да стане класически. Чочев шутира опасно, но Бранимир Костадинов изчисти топката пред голлинията.

15′

ГОЛ! Галин Иванов! Футболистът получи топката на дъгата на наказателното поле, залъга, че ще тръгва наляво, но в последния момент смени посоката и отправи много плътен изстрел.

8′

Добро центриране стигна до Тихомир Димитров, който стреля с глава, Даниел Наумов показа рефлекс и се намеси решително.

2′

ГОЛ! Ивайло Чочев! Сашо Александров напредна отдясно и пусна хубаво центриране в наказателното поле, където Чочев с глава прати топката във вратата.

1′

90. Николай Ганчев 97. Георги Чукалов

Отборите на ФК ЦСКА 1948 и Лудогорец се изправят един срещу друг в последен двубой за сезона от efbet Лига.

Бенфика следи футболист на ФК ЦСКА 1948

Мартин Хайдаров е впечатлил португалците със своите изяви

Този мач като че ли предизвиква повече вълнение в домакините, които ще опитат да победят шампиона. Подобен успех носи престиж и самочувствие. Той обаче няма да има никакво значение за крайното класиране. Както и да завърши той, "орлите" отдавна си гарантираха титлата, докато "червените" не могат да помръднат от петото място в таблицата.

ФК ЦСКА 1948 с поредното ново попълнение

"Червените" взимат Борислав Вакадинов

Новаците вече активно работят по селекцията си за новия сезон, а преди дни вестниците у нас съобщиха, че халфът Мартин Хайдаров е следен от португалския колос Бенфика. Самочувствието в лагера на домакините е приповдигнато, след като в преди няколко дни те съумяха да надвият ЦСКА с 1:0. Тогава в герои се превърнаха голмайсторът Топузов и стражът Даниел Наумов, спасил дузпа на Жорди Кайседо в последната минута на редовното време.

Светослав Дяков: Оставих следа в Лудогорец

"Отидох в Разград със "Ситроен""

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

Лудогорец отново ще бъде без голяма част от своите основни футболисти, които вече почиват активно преди старта на лятната подготовка. Срещата на националния стадион ще бъде последна със "зеления" екип за Светослав Дяков, който напуска клуба след дълги години вярна служба.

Главен съдия на срещата е Волен Чинков, с помощници Красимир Миланов и Димитър Стоилов. Делегат на БФС е Пламен Манолов, а работата на реферите зорко ще следи Костадин Гергинов.

Елвис Ману: Искам да влезем в груповата фаза на Шампионска лига

"Ако от Фейенорд ми се обадят, няма да каже "не", но сега съм добре тук", споделя футболистът