ФК ЦСКА 1948 и Локомотив (Пловдив) завършиха наравно 0:0 в двубой от последния кръг на efbet Лига, игран на стадиона в Бистрица.

Двата отбора като че ли не се раздаваха максимално на терена и донякъде заслужено срещата завърши без отбелязани голове, като с пропуски се отличиха Ивайло Чочев за столичани и Димитър Илиев за "черно-белите".

Така, след загубата на Левски от ЦСКА (0:2) в другия мач денс, столичани си осигуриха третото място в класирането на първенството и си осигуриха участие в евротурнирите, избягвайки бараж.

ФК ЦСКА 1948 - Локомотив (Пловдив): 0:0 (Развой на срещата по минути)

Вижте подробности

В самото начало на срещата вратарят на гостите Кристиан Томов сбърка и топката достигна до Радослав Кирилов, който стреля, но защитата на пловдивчани се справи с опасността.

В 10-ата минута Реян Даскалов изведе национала Кирилов и той опита да завърши с едно докосване. Вратарят на "черно-белите" успя да се намеси решително.

Снимка 621434

Източник: startphoto.bg

Пет минути след това шут на Джовани беше блокиран, а Мартин Паскалев с глава не беше точен и изпрати топката в ръцете на Генадий Ганев.

След 27 минути игра стражът на "червените" Ганев изби топката след опит за гол на Петър Андреев.

Снимка 621436

Девет минути след това Ивайло Чочев стреля неточно след центриране на Георги Русев.

Последваха нови неточни удари на Петър Андреев и Матеус да Силва от гостите, а три минути преди почивката шут на Джовани беше изчистен от голлинията.

ФК ЦСКА 1948 пусна в продажба екипите за новия сезон

Цената на фланелката е 120 лева, като тя е налична в клубния магазин в офиса на ФК ЦСКА 1948

Пет минути след началото на втората част Парвиз Умарбаев би неточно от пряк свободен удар.

Последните етапи от срещата бяха спокойни и равностойни, а удар на Йосип Томашевич беше неточен и в крайна сметака срещата завърши без отбелязани голове.

Томаш работи за завръщането на Карагарен в Локомотив (Пловдив)

Крилото премина във ФК ЦСКА 1948 Сф през зимата, но така и не успя да се наложи като основна фигура