90+7′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+7′

Край на мача.

ФК ЦСКА 1948 победи Хебър (Пазарджик) с 2:0 в мач от efbet Лига

ФК ЦСКА 1948 излъга Хебър, Ивайло Чочев отново бележи

Вижте подробности

90+6′

ГОЛ! Александър Колев е точен от бялата точка!

90+5′

Дузпа! Серано при едно центриране на Октавио. Съдията Георги Кабаков е категоричен.

90′

Четири минути добавено време.

88′

Арсенио Валпорт получава жълт картон.

84′

Чочев! Алекс Колев отне топката и нахлу отляво на пеналтерията. Той пусна към Чочев на 6-7 метра от вратата. Полузащитникът обаче отново стреля прекалено високо.

79′

Октавио шутира от около точката на дузпата по земя, Микулич се намеси с крак.

77′

Венсан Марсел е заменен от Марк-Емилио Папазов.

Снимка 606147

Източник: startphoto.bg

77′

Ивайло Михайлов е заменен от Стоян Стоичков.

76′

Георги Русев бе изведен по прекрасен начин от Ивайло Чочев. Футболистът се отксубна от отбраната на гостите и останал сам срещу Микулич стреля в близкия му ъгъл, но стражът се намеси блестящо.

74′

Домакините претендират за дузпа, след като Хелитон Дос Сантос бе повален на земята в борбата си да спечели първа топка. Съдията Георги Кабаков обаче остава безмълвен.

68′

При последвалия ъглов удар Хелитон бе оставен без надзор и също стреля с глава, а Микулич направи второ страхотно спасяване.

Снимка 606145

67′

Чочев! Джонатан Перейра напредна добре отдясно и центрира към далечна греда. Там Халфът се извиси над всички и насочи топката към вратата от опасна близост до вратата. Звонимир Микулич обаче демонстрира блестящ рефлекс и успя да спаси.

62′

Ангел Бастунов е заменен от Радослав Кирилов.

62′

Бирсент Карагерен е заменен от Октавио.

58′

Октай Хамдиев е заменен от Арсенио Валпорт.

Снимка 606144

58′

Георги Търтов е заменен от Лорен Марузин.

56′

Бирсент Карагарен получава жълт картон.

49′

Добра атака за столичани завърши с удар по земя по диагонала на Ангел Бастунов. Защитата на пазарджиклии обаче пресече изстрела.

46′

Начало на втората част.

45+6′

Край на първото полувреме.

45+3′

Парвиз Умарбаев с опасно центриране в наказателното поле. Защитата на Хебър все пак успява да се справи със ситуацията.

45′

Шест минути добавено време.

41′

ГОЛ! Ивайло Чочев! Халфът съвсем спокойно може да се преквалифицира в нападател. Чочев се възползва от грешка в защитата на Хебър и открадна топката. Той напредна и завърши офанзивата си като типичен таран във вратата на Микулич.

37′

Симеон Петров получи жълт картон. Георги Кабаков се консултира с ВАР, след като сбърка самоличността на играча, извършил нарушението и първо даде картона на Ангел Бастунов.

25′

Ангел Бастунов отправи хубав изстрел от границата на наказателното поле, но Микулич бе заел добра позиция.

Снимка 606133

23′

Мачът се развива с бавно темпо. Нито един от двата тима не могат да натиснат опонента си.

21′

Очевидно проблемите на Мазан не са сериозни. Футболистът ще продължи играта.

20′

Роберт Мазан е на земята и изпитва сериозни болки. Играта е спряна.

14′

Георги Търтов получава жълт картон.

Снимка 606143

12′

Камен Хаджиев успешно пресича опасно центриране, насочено към наказателното поле на Хебър.

9′

Георги Русев имаше шанс да затрудни Звонимир Микулич, но вратарят на Хебър улови.

1′

25. Евгений Сердюк 11. Лорен Марузин

ФК ЦСКА 1948 приема Хебър в мач от 19-ия кръг на еfbet лига. Срещата стартира в 12:30 и ще се изиграе на националния стадион "Васил Левски".

Целите на двата отбора са напълно различни. Домакините са на трето място в класирането с 36 точки и ще се опитат да затвърдят доброто си представяне от есента, борейки се за място в Европа.

Хебър от своя страна заема предпоследното място с едва 12 пункта, като тимът се надява през втория полусезон да запишат по-задоволителни резултати и по този начин да избегне изпадане във Втора лига.

Дебют начело на "червените" ще направи новият старши треньор Тодор Янчев, който наследи на поста Любослав Пенев.