90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+3′

Край на мача - ударен дебют за Николай Киров начело на ФК ЦСКА 1948.

90′
88′

ГОООЛ! 5:1!

Гостите са в амок, поредна грешка в отбрана, след която Денислав Александров нахлу в наказателното поле и наказа Костов.

86′
85′

ГООООЛ! 4:1!

Симеон Петров вкарва втория си гол в мача, защитникът пак е точен с глава и отново след центриране от корнер.

82′

Неточен изстрел на Петров

74′

Жълт картон за Бауренски

67′

Стефан Гаврилов заменя Сержиньо.

63′
62′

НЯМА ГОЛ!

Врачани остават в мача. На повторенията се видя, че имаше грубо нарушение в средата на терена, от което започна атаката на ФК ЦСКА 1948.

59′

Гол или не? Ивайло Чочев простреля вратаря на гостите с удивителен шут от дистанция, но има сериозни съмнения, че попадението не трябва да бъде зачетено заради нарушение преди това. ВАР ще разгледа ситуацията.

49′

Александров проби отлично отляво и намери Русев в назателното поле, който пусна топката успоредно на вратата - само ъглов удар.

47′
46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА.

46′

Бауренски влиза на мястото Касини.

46′

Антонио Георгиев е заменен от Виктор Василев.

46′

Красимир Тодоров сменя Мирослав Маринов.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на това шеметно първо полувреме.

39′
38′

ГОООЛ! 3:1!

Георги Русев е точен! Шут на Александров от непосредствена близост до вратата бе париран, но Русев бе на правилното място и побърза да шутира. Никакъв шанс за вратаря на гостите от толкова близка дистанция.

33′

Изстрел на Чочев от пряк свободен удар излиза в аут.

31′
30′

ГООООЛ! 2:1!

Пълен обрат само в рамките четири минути! Крум Стоянов бележи! Гоерги Русев се ориентира най-добре в разбъркването след центриране отляво и видя на изгодна позиция Стоянов, който бележи дебютното си попадение.

28′
27′

ГОООЛ! 1:1!

Симеон Петров бързо връща равенството! Пореден корнер пред вратата на гостите. Петров се реабилитира за ситуацията от преди 120 секунди, след като отлично засече с глава.

26′
25′

ГООООЛ! 1:0 за Ботев!

Юлиан Ненов открива резултата, след като се освободи с лекота от Симеон Петров в наказателното поле. Шутира с левия крак и 1:0!

19′

Костов спасява хубав удар на Галин Иванов от границата на наказателното поле.

13′

Два ългови удара за "червените" без особена опасност за Ботев.

12′
Моралес: ФК ЦСКА 1948 е гладен за победи

"Само може да гадаем как ще изглеждат"

8′

Русев се размина с топката след добро центриране на Деян Лозев.

6′

Териториално предимство за домакините.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА.

1′

Начало на мача.

29 Даниел Наумов (капитан) 76 Красимир Костов (капитан)
98 Валентин Йосков 28 Красимир Тодоров

ФК ЦСКА 1948 домакинства на Ботев (Враца) в седмия кръг на efbet Лига. Двубоят стартира в 18:45 часа. Преди мача, ФК ЦСКА 1948 е на последното място с едва 1 точка. Ботев пък е на 7 позиция с 9 пункта.

Срещата ще бъде официален дебют за Николай Киров, който застана начело на "червените", напускайки Арда. За последно ФК ЦСКА 1948 бе воден от Мирослав Миндев, който подаде оставка.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Заедно с Киров, в София пристигнаха Емил Мартинов, Крум Стоянов и Деян Лозев. Очаква се и тримата да започнат от първата минута срещу врачани. Извън сметките на Белия е единствено Костадин Илиев поради наказание.

От ФК ЦСКА 1948 призоваха феновете си: Вземете частица от историята на клуба

Стартираха инициатива

Гостите се радват на добро начало на сезона. Наставникът на Ботев Даниел Моралес няма кадрови проблеми и ще разчита на най-доброто, с което разполага.

На вратата ще застане Красимир Костов, а пред него ще стартират Валери Христов, Илия Миланов, Костадин Ничев и Мартин Николов. Малко пред тях ще действат Сержиньо и Матеус. По крилата ще видим Юлиан Ненов и Мирослав Маринов, а отбраната на домакините в предни позиции ще тормозят Красимир Тодоров и Дориан Бабунски.