Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители:

ФК ЦСКА 1948 и Берое завършиха наравно 2:2

Вижте подробности

90+4′

Мартин Тошев шутира от удобна позиция, но топката профуча покрай вратата.

90′

ГОЛ! Алиун Фал! Футболистът засече прекрасно центриране на Симеон Мечев от пряк свободен удар.

81′

Георги Русев излиза, Денислав Александров влиза на негово място.

81′

Лазар Марин заменя Ангел Лясков.

79′

Реян Даскалов бе на сантиметри от атрактивен автогол. Футболистът се опита да изчисти центриране на Давиде Мариани дълбоко в пеналтерията. Даскалов насочи топката към вратата си, но за негов късмет, тя се удари в горната греда.

Снимка 573205

Източник: Стартфото, Костадин Андонов

78′

Кевин Тапоко заменя Серкан Юсеин.

75′

Александър Колев излиза, Мартин Тошев влиза на негово място.

67′

Абубакар Тунгара получава червен картон. Играчите на Беоре остават с човек по-малко на терена, след като футболистът извърши ужасяващо нарушение, удряйки главата на Ангел Лясков.

58′

ГОЛ! Ивайло Чочев! Галин Иванов върна към халфа, който с прецизен диагонален удар прати топката зад Ганев.

55′

ГОЛ! Симеон Мечев! Какво попадение! Футболистът получи топката и отправи топовен изстрел от около 25 метра.

52′

Александър Колев получава жълт картон.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

ГОЛ! Александър Колев е точен от бялата точка.

43′

Ситуацията се преглежда. Да, Дузпа ще има.

42′

Дузпа! Марио Топузов овладя топката, Георги Динков се опита да му я отнеме и играчът на домакините падна на тревата.

36′

Ганев отново спаси заралии от попадение, след като предвиди и пресече опасно извеждащо подаване.

Снимка 573203

30′

Галин Иванов! Футболистът се оказа непокрит и получи отлично подаване отдясно. Иванов отправи изстрел от точката на дузпата, но Генадий Ганев демонстрира фантастичен рефлекс и спаси.

22′

Алиун Фал получава жълт картон, след като преодоля Даниел Наумов и се строполи на земята. Съдията Ивайло Ненков провери ситуацията чрез ВАР и не промени мнението си, въпреки, че повторенията по-скоро оставиха впечатление, че нападателят бе фаулиран.

Снимка 573206

20′

Емил Мартинов получава жълт картон.

18′

Сериозно разбъркване в наказателното поле на Берое след центриране на Галин Иванов отляво. В крайна сметка заралии успяха да изчистят.

14′

Георги Русев центрира от пряк свободен удар, но Георги Динков не позволи да се стигне до напрежение в пеналтерията.

Снимка 573199

11′

Опасно центриране на Давиде Мариани от ъглов удар. Защитата на домакините обаче успява да се справи със ситуацията.

5′

Предпазливо начало за двата отбора в първите минути на мача.

1′

90. Мартин Тошев

Отборите на ФК ЦСКА 1948 и Берое се изправят в ключов сблъсък от борбата за баражното седмо място в efbet Лига.

Преди този мач Берое заема 7-ото място с 37 т., а съперникът им е с една позиция зад старозагорци с 36. В последните си пет двубоя заралии записаха една победа, две равенства и две загуби, а "червените" са в серия от три победи, равен и една загуба.

Петър Хубчев получава по 5000 лева на месец в Берое

Помощниците му още по-малко

Наставникът на гостите Петър Хубчев няма да разчита на един от основните си играчи - Джонатан Перейра, който беше използван на различни позиции. След наказания в състава на заралии се завръщат Симеон Мечев и Мирослав Енчев. Колегата му Николай Киров - Белия няма проблеми с наказани и контузени състезатели и ще пусне на терена оптимален състав.

През сезон Берое и ФК ЦСКА 1948 си размениха по една домакинска победа с по 1:0 в редовния сезон.

Главен съдия на срещата е Иво Ненков с помощници, Димитър Русев и Павлин Михайлов.

Николай Киров ще гледа играчи на Царско село

В състава на последния в класирането има още няколко момчета, които предизвикват интерес у родните клубове