Мартин Тошев влиза в игра вместо автора на хеттрик Алекс Колев.

66′

Георги Атанасов се появява в игра за Арда. Напуска Румен Руменов.

65′

Интересна вратарска рокада в лагера на Арда. Мартин Луков бива заменен от Васил Симеонов.

59′

Алекс Колев беше близо до реализирането на четвърти гол на сметката си в 59-ата, когато си спечели предимство спрямо Стоев, но ударът му срещна външната част на мрежата.

54′
Снимка 573940

53′

ИВАНОВ! Няколко години, след като бе прехвърлен по впечатляващ начин от Тодор Неделев, Мартин Луков можеше да падне в жертва на подобно попадение и срещу ФК ЦСКА 1948. Галин Иванов видя, че стражът е далеч от своята голлиния, но изстрелът му по въздух не намери желаната финална дестинация.

47′
Снимка 573939

47′

Ангел Лясков също приключва мача, отстъпвайки мястото си на Венци Василев.

46′

Георги Русев отстъпва мястото си на Денислав Александров.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

44′

Неприятностите за Стамен Белчев продължиха и с контузията на Атанас Зехиров, който малко преди паузата отстъпи мястото си на Мартин Костадинов.

37′
Снимка 573938

36′

Бесният Стамен Белчев не издържа дори до почивката, заменяйки още преди края на първата част двама от своите титуляри. Александър Георгиев и Иван Тилев седнаха ядосани на резервната скамейка, докато на тяхно място се появиха Давид Кики и Петко Ганев.

35′

ГОООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! 5:1! ИВАЙЛО ЧОЧЕВ! Срамът за Арда продължаваше да става все по-голям.  В 35-ата минута кърджалийци вече изоставаха с 1:5. ФК ЦСКА 1948 с лекота се възползваше от всяка една неточност в лагера на "сините". Поредната дойде заради лошо позициониране на Милен Желев. Далеч от него беше останал Ивайло Чочев, който с глава реализира втория си гол в мача.

33′
Снимка 573937

32′

Цели шест минути без гол в Бистрица :)

26′

ГОООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948!! ХЕТТРИК ЗА АЛЕКС КОЛЕВ! Ужасът за Арда продължи след още пет минути, когато четвърто попадение посети мрежата на сломения Луков. Този път то дойде след корнер, при който Алекс Колев избяга от персоналния си пазач Стоев и с глава оформи своя хеттрик - 4:1.

21′

ГОООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948!! 3:1! АЛЕКС КОЛЕВ! Отбраната на Арда явно не си взе поука за опасните пробиви на Марио Топузов и нов такъв на благоевградчанина завърши с трети гол за домакините. №7 направи за смях Александър Георгиев в 21-ата минута, след което осигури чудесен пас за Алекс Колев, който не чакаше втора покана и се разписа отблизо.

13′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948!! 2:1! ИВАЙЛО ЧОЧЕВ! Пълният обрат в Бистрица бе факт само за четвърт час. И отново в епицентъра на събитията се оказа звездата на "червените" - Ивайло Чочев. Българският национал получи отлично центриране от Георги Русев и с елегантно насочване от десетина метра "препарира" Луков за 2:1.

11′

Централният бранител на Арда - Милен Стоев, действа решително в 11-ата минута, когато се хвърли на решителен шпагат, спрял Ивайло Чочев от това да получи почти сигурна голова асистенция от Марио Топузов.

Снимка 573935

4′

ГОООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! 1:1! Традицията между двата отбора беше спазена и след 120 секунди паритетът беше възстановен. ФК ЦСКА 1948 бързо се върна в играта, след като Галин Иванов пусна извеждащ пас за Александър Колев, който сам срещу Луков не сбърка за 1:1. Мил момент настъпи веднага след попадението, когато стрелецът получи целувка от малкото си момченце, гледащо го трибуните на стадион "Витоша".

2′

ГООЛ ЗА АРДА! 0:1! КОВАЧЕВ! Личеше си, че онова 6:3, регистрирано преди десетина дни, изобщо не е случайно, защото резултатът в Бистрица беше открит още с началните секунди на двубоя. Докато погледите на всички бяха приковани от блокиралата пръскачка, която леко освежаваше футболистите в дясната част от половината на домакините, Светослав Ковачев реализира фантастично попадение. Бившият играч на Лудогорец отправи шут от средна дистанция, който видимо сюрпризира Наумов и с помощта на лявата му странична греда се оказа в мрежата.

1′