Отборът на Монтана победи Спартак (Плевен) с 4:2 в неофициалния дебют на наставника на спартаклии Ферарио Спасов.

Тимът на Стевица Кузмановски излезе напред в резултата в 23-ата минута, когато точен бе Атанас Илиев. В 36-ата минута Петър Атанасов удвои с удар в долния десен ъгъл на вратата на домакините.

В 62-ата минута Иван Иванов направи резултата класически. Само пет минути по-късно Стефан Христов намали 1:3.

В 83-ата минута Данило Соуса Монис–Бала заби четвърти гол във вратата на плевенчани, а малко по-късно Стефан Христов от дузпа оформи крайния резултат.

Монтана: Ивайло Василев, Гийерме да Соуса-Шоко, Иван Михов, Христос Кондохристи, Антон Полюткин, Георги Коруджиев, Андреас Васев, Петър Атанасов, Атанас Илиев, Маркос Маркиньос, Фернандо да Силва (Христо Иванов, Раиф Мурадов, Тихомир Трифонов, Иван Иванов, Даниел Генов, Костадин Дяков, Сергей Георгиев, Стивън Петков, Данило Соуса Монис–Бала).