Турнир: efbet Лига Стадион: "Ивайло", гр. Велико Търново Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

81′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Ново добро подаване към Радослав Кирилов. Той напредна с топката и стреля диагонално, но ударът му срещна гредата, след което топката попадна в Макрилос, който от 3 метра на празна врата отбеляза.

80′

След бърза контраатака Радослав Кирилов беше изведем по левия фланг. Той подаде към Макриилос, който от няколко метра уцели гредата.

79′

Милчо Ангелов засече с глава центриране отдясно в наказателното поле, но Вуцов изби спаси.

77′

Николас Фемия смени Симеон Мечев.

71′

Михаил Александров замени Ертан Томбак.

69′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Страхотен гол на Радослав Кирилов, който се разписа за втори път в мача.След центриране отдясно на Емил Стоев, нападателят отбеляза гол шедьовър с удар от въздуха в горния ляв ъгъл на вратаря.

67′

Яни Пехливанов замени Хосе Чембърс.

67′

Кольо Станев замени Ивей Ромееш.

61′

Ради Кирилов опита силен удар, но топката излезе в аут.

54′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! При добра атака на "белите", Томбак бе изведен на десния фланг, центрира топката по земята, Димитър Рангелов прескочи топката и централите защитници и вратарят на Етър се разминаха с нея и на задна греда Радослав Кирилов стреля и вкара за 0:1!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

42′

Емил Стоев засече от въздуха след центриране от корнер на Макрилос, но топката мина висока над вратата на Иванов.

36′

Алдаир Ферейра получи жълт картон.

29′

Рангелов имаше претенции към рефера, като дори тръгна да го докосва и получи жълт картон.

23′

Доста мудна и скучна игра, без никакви положения пред двете врати.

15′

Гандри с първи жълт картон в мача.

12′

Изпълннение от фаул, Вуцов боксира, но се сблъска доста тежко с Преслав Боруков. Двамата все пак се изправят и успяват да продължат мача.

10′

Спокойни първи минути на "Ивайло", без положения пред двете врати.

8′

Гаетан Миси Мезу стреля с глава, но ударът му е много неточен.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

11 Владислав Узунов

Отборите на Етър и Славия се изправят един срещу в трети двубой от групата за оставане в елита на българския футбол. Двата тима заемат съответно първа и последна позиция, като в този етап от шампионата, всяка точка ще бъде от сакрално значение за пребиваването им в efbet Лига през следващата кампания.

Домакините спешно се нуждаят от трите точки, след като записаха две загуби в първите си два мача. Те нямат право на повече грешки и ще трябва да се хвърлят с всички сили в този двубой.

Славия без основен футболист срещу Етър

Срещата е в понеделник

В същото време "белите" пристигат във Велико Търново в добро настроение след равенството с Монтана и успехът над Ботев (Враца).

Венцеслав Стефанов: Конгреса ще го спечели един пети човек, честен...

Венци Стефанов: Конгреса ще го спечели един пети човек, честен...

"Боби сбърка"

В състава на домакините днес ще липсва наказаният Здравко Илиев и контузеният Яни Пехливанов. Треньорът Александър Томаш се очаква да започне мача с Христо Иванов на вратата и пред него Станев, Крачунов, Мариян Иванов и Хубчев в защита. Алдаир и Кнежевич ще оперират по крилата, а Кацаров и Мечев ще си партнират в средата на терена. Ангелов и Боруков пък ще са двойката в атака.

Славия и Монтана поделиха по една точка и не промениха позициите си в класирането - 1:1

Трите точки останаха мираж за Славия и Монтана, победител на "Овча купел" нямаше

По един гол за двата отбора

При Славия големият проблем е контузията на национала Андреа Христов. Освен него, Златомир Загорчич ще не може да използва и Патев. Така единайсеторката вероятно ще бъде в състав Вуцов на вратата и Томбак, Виячки, Гандри и Антовски в отбрана. Тасевски и Вълчев ще са опорните полузащитници, а Стоев и Кирилов ще бъдат на крилата. Кръстев ще бъде на върха на атаката, а зад него ще го подкрепя Макрилос.

От Етър и Славия с обща декларация за конфликта между Светослав Вуцов и Гаетан Мезу

Вуцов и Мезу се помириха

Двамата се разбрали по телефона

Главен съдия на срещата е Драгомир Драганов, с помощници Александър Атанасов и Красимир Атанасов. Делегат на БФС е Коце Костадинов, а работата на реферите ще следи Георги Йорданов.