Иван Петков влиза вместо Веско Минев.

85′

Жълт картон за Чавдар Ивайлов.

85′

ГОООЛ ЗА БЕРОЕ! Мартин Камбуров се разписа от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Чавдар Ивайлов срещу Педро Еуженио. Португалецът пое топката от своята половина, финтира няколко играчи на Етър и бе съборен в наказателното поле на Етър.

84′

Жълт картон за Георги Динков.

82′

Далечен удар на Педро Еуженио излиза в аут.

74′

Жълт картон за Димо Атанасов.

73′

Като загуби топката под натиска на Руменов. Кълбото попадна в Бадара, който без да се бави нанесе удар, който мина на сантиметри от гредата на Берое.

72′

Чавдар Ивайлов влиза вместо Георги Сърмов.

72′

Драгош Фирцулеску заменя голмайстора за Берое Антон Карачанаков.

70′

Руменов пусна чуденсен извеждащ пас към Иван Стоянов, който се озова сам срещу Перниш, но словашкият вратар на гостите отрази удара на нападателя.

68′

Добра атака на Етър. Иван Стоянов пусна към Пехливанов в наказателното поле, но бранителят се подхлъзна преди да преодолее Перниш и топката излезе в аут.

66′

Жълт картон за Павел Виданов.

64′

Далечен удар на Георги Сърмов от фаул, Перниш лови без проблеми.

62′

Жълт картон за Йордан Апостолов.

59′

Играта е спряна на два пъти заради димка, която пречи на видимостта на терена.

54′

Жълт картон за Георги Сърмов.

53′

Райнов изведе Павел Виданов се озова очи в очи с Христо Иванов, но не успя да го преодолее. Последва добавка на Леони, която попадна в тялото на Виданов. Топката отиде в Карлос Охене, който намери Карачанаков, но ударът на крилото бе неточен.

52′

Педро Еуженио центрира в наказателното поле, но Димо Атанасов успява да избие пред играч на Берое.

51′

Жълт картон за Мартин Райнов.

46′

Руменов заменя Иван Вълчанов.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме - 1:1.

38′

ГОООЛ ЗА БЕРОЕ! Антон Карачанаков изравни резултата на "Ивайло".Райнов опита да подаде към Педро Еуженио, Александър Александров не успя да избие топката, която попадна в Карачанаков. Атакуващият футболист с плътен удар реализира за 1:1. "Болярите" имат претенции, че при попадението Кохей Като е бил в засада.

38′

Жълт картон за Христо Иванов.

27′

НЕВЕРОЯТЕН ПРОПУСК НА БЕРОЕ! Центриране в наказателното поле на Етър, Христо Иванов не се намеси добре, топката попадна в Мартин Райнов, който разтресе страничния стълб.

25′

Берое органзира добра атака. Охене намери Камбуров в наказателното поле, където нападателят падна след съприкосновение с Александър Александров. Действието на бранителя е чисто.

23′

Иван Стоянов се озова на добра позиция, но не успя да нанесе удар. Перниш лови без проблем.

23′

Жълт картон за Кохей Като

19′

ГООООЛ ЗА ЕТЪР! Иван Вълчанов намери Димо Атанасов отляво. Крилото центрира в наказателното поле, където Бадара изпревари Динков и реализира за 1:0.

12′

Бадара финтира Виданов и Динков, след което стреля неточно в аут.

6′

Двубоят е наблюдаван от Красимир Балъков и националния селекционер Петър Хубчев.

4′

Далечен удар на Йордан Апостолов минава високо над вратата на Берое.

2′

Центриране в наказателното поле на Берое. Александър Александров не успя да засече топката и Перниш лови.

1′

17. Чавдар Ивайлов 26. Камен Хаджиев.

Етър приема Берое в мач от 9-ия кръг на Първа лига. Срещата е днес от 17,15 часа на стадион "Ивайло" във Велико Търново.

Двата тима се намират в добра форма. "Болярите" са в серия от 5 мача без загуба в елита, докато заралии не познават вкуса на поражението далеч от дома от началото на сезона. Три точки разделят двата тима във временното класиране - старозагорци имат 13, докато Етър е с 10.

Етър не се страхува от Берое

Етър: Берое няма с какво да ни изненада, не се страхуваме от тях

"Предстоят ни пет изключително тежки мача срещу водещи отбори и трябва да използваме всяка възможност да трупаме точки"

Домакините в този мач ще бъдат без контузения Венцислав Василев. Треньорът Станислав Генчев няма други проблеми.

Берое пристига с най-доброто във Велико Търново. Извън групата остана само новото попълнение Марко Адамович.

Александър Томаш: Ще подходим с нужното уважние към Етър

Александър Томаш: Трябва да бъдем максимално мобилизирани срещу Етър