Юношите на ЦСКА (родени 1989 г.) победиха с 6:5 (след дузпи) връстниците си от Левски и се класираха на 1/4-финалите от турнира за купата на БФС. Редовното време завърши при резултат 1:1 и по регламент директно започна изпълнение на наказателни удари, без да се играят продължения.

Късметът бе на страната на "червените", водени от треньора Христо Марашлиев, които бяха безпогрешни. Преди дни двете формации се срещнаха на "Червено знаме" в мач от редовния шампионат, като тогава ЦСКА победи с 1:0. Юношите на Левски с треньор Владко Шаламанов поведоха в резултата чрез Цачев, а ЦСКА изравни благодарение на резервата Чолаков.

В 28-ата минута халфът на Левски Чакъров нахлу отдясно, финтира двама бранители и с фалцов удар нацели дясната греда на вратата на Караджов. След рикошета топката попадна в краката на връхлитащия Цачев, който с топовен шут откри резултата - 1:0. В ответната атака Димитров изпусна да изравни за ЦСКА, след като бе изведен на изгодна позиция.

В 33-ата минута отново играчът на "червените" бе оставен сам, но не показа прецизност в завършващия удар, с което се превърна в големия длъжник за гостите. В началото на втората част в игра за ЦСКА се появи снажният Панчо Чолаков, който в 54-ата минута вкара за 1:1 при меле, което се образува в наказателното поле на Лазаров.

В 71-ата минута Денински можеше да направи 2:1 за "сините", но ударът му с глава срещна гредата. Пет минути по-късно Чипев от ЦСКА, който заедно с Мишо Александров беше единственият от двата отбора, който играе и в мъжкия отбор, пропусна да сложи точка на спора в редовното време.

ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1 (4:5 при дузпите)
1:0 Цачев (28), 1:1 Чолаков (54)

При дузпите: 1:0 Цачев (Л), 1:1 Александров (Ц), 1:1 Станчев (Л-изпуска), 1:2 Димитров (Ц), 2:2 Денински (Л), 2:3 Ловков (Ц), 3:3 Велев (Л), 3:4 Чолаков (Ц), 4:4 Чакъров (Л), 4:5 Чипев (Ц)
ЛЕВСКИ: Л. Иванов, Станчев, Мутавчийски, Руйчев, Кънчев, Недялков, Михайлов, Петков, Чакъров, Цачев, Гайтанов (Денински, Велев)
ЦСКА: Караджов, Ловков, Брестовички, Шарланджиев, Узунов, Атанасов, Чипев, Кемил, Димитров, Зафиров, Александров (Чолаков, Игнатов)