Да оставим футболните ни рефери да работят на спокойствие. Да се раздават по терените, да ни пълнят душите. Сезон след сезон, година след година. Като Ивайло Стоянов в Разград днес. Той и помощниците му се справиха отлично със своите задачи. За кой ли път... Чудесни! Още сме с отворена уста.

Арда игра, колкото можа. Не им дадоха дузпа през първото полувреме, ама хайде сега. Може да не е имало нарушение срещу Спас Делев, а просто така да ни се е сторило. През втората част имаше много обещаваща атака на гостите, но тя беше спряна със засада. Отново Спас от село Ключ беше в центъра на събитията. Нямаше засада. Или пък така ни се е сторило, Сватбата знае най-добре.

Закучиха се нещата, обаче. Като на мача Лудогорец - Царско село, когато домакините получиха две дузпи, но вкараха само една. А срещата завърши 1:1. Днес имаше щастлив край. В 89-ата минута Сашо Георгиев от Арда беше изгонен, за да дойде 7-минутното продължение, което ни върна към спомените за предаването "Трето полувреме". Гол на Вандерсон, край на мача, шампанско без сълзи за Десетата, която се показва на хоризонта като Фортуна в полет пред пълна трибуна "Моци".

Честито на печелившите! Чудесно за съдиите! А простосмъртните благоговеем пред всички тях. И чакаме турнира за Купата на България. За момента там е интересно. Чакаме и мачовете в Европа. Там съдиите не са толкова добри, колкото тук. Футболът е по-грозен, но ще потърпим. За да се завърнем отново в милата ни родина, където цари феърплей, честно съдийство и интрига до последния кръг...

Заб.: Един от снимката е в поза като за сватба.

Лудогорец победи Арда с 1:0 в efbet Лига