Край на мача!

90+3′

Калоян Кръстев влиза на мястото на Чунчуков.

90+1′

Коварен удар на Дани Кики по земя след изпълнение на пряк свободен удар, но Георги Георгиев внимаваше и спаси.

86′

Галин Иванов напуска - на негово място Емил Виячки.

84′

Попадийн също е официално предупреден.

83′

Капитанът Панайотов излиза, а на негово място се появява Кардо.

81′

Втори жълт картон за Велковски. Логичното се случва и 22-ма няма да завършат превърналия се в касапница мач.

80′

Андреа Христов е декориран в жълто.

76′

Намеса на Попадийн и корнер за Черно море. Добри действия в защита при центриране от фаул.

72′

Нягу влиза на мястото на Андраде.

71′

Десети картон в мача. Получава го Шоколаров.

68′

Цветелин Чунчуков с безобразен изстрел при наглед удобна ситуация - една от малкото за Славия в хода на срещата.

64′

Велковски заслужено получава жълт картон.

63′

Исмаил Иса вижда жълтия цвят в ръката на съдията.

62′

Мартин Минчев е първият наказан за грозните сцени.

60′

Двата отбора си спретнаха меле.

58′

Милен Гамаков блокира изстрел на Иса.

57′

Галин Иванов също е официално предупреден.

56′

Дани Кики влиза на мястото на Ндонгала.

47′

Нов жълт картон. Получава го Милен Гамаков за непозволена игра срещу Родриго.

46′
45′

Черно море има леко предимство в полувреме, което не предложи много интересни ситуации за гол.

42′

Опасност пред вратата на "моряците". Дюлгеров парира изстрел на Гамаков.

41′

Вратарят на Славия Георгиев получи жълт картон за бавене на времето.

40′

Родриго със страхотен рейд отдясно. Атаката на домакините завърши с удар на Андраде, който мина над вратата на Георгиев. Красиво, но неточно изпълнение.

37′

Ндонгала преодоля двама съперникови играчи, но се затвори в наказателното поле на гостите. Славистите се справиха с опасността.

35′

Пореден жълт картон. Показан е на капитана на Славия Янис Карабельов.

34′

Жълт картон за Андраде.

30′

Васил Панайотов получава жълт картон.

26′

Димитър Велковски от Славия получава медицинска помощ. Футболистът се държи за десния глезен. Мачът се накъса, а и двете скамейки реагират бурно на случващото се пред тях.

21′

Пряк свободен удар за домакините. Добро изпълнение на Панайотов, но Хантакиас остана на сантиметри от топката.

10′

Първият удар в мача е факт. Той идва в 10-ата минута. Исмаил Иса подаде към Ндонгала на границата на наказателното поле, но ударът на конгоанеца беше твърде лек, за да затрудни Георгиев.

7′

Дарко Тасевски няма да успее да продължи. Неговото място ще заеме Славчо Шоколаров.

3′

Дарко Тасевски напусна терена, за да му бъде оказана медицинска помощ.

1′

Владимир Вълков дава старт на втората среща от днешния ден.

1′

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев ще наблюдава на живо срещата.

23 Йонуц Нягу 23 Владислав Узунов

Черно море приема Славия в мач от 4-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на "Тича" започва днес от 21:00 часа.

"Моряците" започнаха силно сезона с две победи и равенство, при което напълно надиграха Етър. Днес варненци се надяват да продължат с добрите си игри и да се поздравят с нов успех.

Загорчич обяви групата на Славия за мача с Черно море

Двубоят е от четвъртия кръг в efbet Лига

"Белите" стартираха сезона с победа над Витоша, след което допуснаха две поредни поражения.

Днес Илиан Илиев няма да може да разчита единствено на Лъчезар Йорданов. Защитникът Виктор Попов се завръща след наказание. Очаква се мястото си сред титулярите да отстъпи Мирослав Енчев, а Хантакияс и Станчев да си партнират в сърцето на отбраната. В халфовата линия отново ще играят Панайотов, Андраде и Родриго, а атаката ще води Иса.

Славия ще бъде без контузените Емил Стоев и Илиян Мицански. Най-ветоятно на вратата тази вечер ще бъде Георгиев, а пред него в отбрана ще действат Попадийн, Христов, Гамаков и Патев. Карабельов и Шоколаров ще са в средата на терена. Зад нападателя Чунчуков ще играе Тасевски.