Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:

Черно море - Септември 3:0 в мач от efbet Лига

Черно море развинти Септември и се върна на победния път в efbet Лига

Вижте подробности

90+2′

В добавеното време Мартин Петков имаше добра възможност да вкара почетно попадение за столичани, но Дюлгеров спаси изстрела му с глава.

90′

Три минути добавено време.

86′

Владеене на топката: Черно Море: 56%, Септември: 44%

82′

Исмаил Иса бе заменен от Даниел Димов

82′

Фернандеш бе заменен от Берк Бейхан.

80′

Виктор Попов опита нестандартен удар от почти аутлинията, Шейтанов се намеси и изби в корнер.

73′
Снимка 610690

Източник: startphoto.bg

70′

Никола Попов показа жълт картон за Велислав Василев.

67′

ГОООЛ! ВЛАТКО ДРОБАРОВ! Мазир Сула центрира от корнер, Дробаров беше изпуснат, извиси се над всички и с глава не остави шансове на Шейтанов! 3:0!

65′

Арлинд Дакай е заменен от Велислав Василев.

64′

Димитър Костадинов е заменен от Валентин Йосков.

60′

Владеене на топката: Черно Море: 58%, Септември: 42%

Снимка 610693

54′

Шанс за гостите! Мартин Ачков получи хубав пас в наказателното поле на домакините, но вместо да стреля към вратата, той реши да подава, ала защитата на "моряците" беше подготвена за този ход и опасността беше предотвратена.

46′

Кубрат Йонашчъ е заменен от Атанас Кабов.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

Константин Чешмеджиев получава жълт картон след игра с с ръка.

Снимка 610691

39′

ГОООЛ! ИСА! Мазир Сула беше в основата на втория гол за "моряците". Той напредна с топката от центъра на терена, достигна до наказателното поле и пусна пас с петичка към Дакай, който пък от своя страна веднага продължи към Иса. №86 в състава на домакините си спря топката и с десния крак простреля Шейтанов за 2:0!

30′

27′

Мазир Сула опита късмета си с удар от около 15 метра, но само за да види как топката прелетя на около метър над вратата.

20′

Греда за гостите! Отново Мартин Петков се озова в епицентъра на събитията в 20-та минута, когато получи дълъг пас в полето на варненци, напредна с кълбото и шутира от границата на наказателното поле, но топката облиза напречната греда и излезе в аут.

Снимка 610689

15′

Гостите имаха отлична възможност да възстановят равенството четвърт час след началото на мача, но изстрел на Мартин Петков от близо премина над гредата.

12′

Домакините не се задоволиха с ранния гол и продължиха да натискат своя съперник. Мазир Сула получи пас от Исмаил Иса и успя да подаде към Алекс Фернандес, който шутира опасно от границата на наказателното поле, но топката премина на сантиметри от десния страничен стълб.

5′

ГОООЛ! МАЗИР СУЛА! Исмаил Иса получи пас от дълбочина, финтира Арсов и достави перфектно подаване към Сула около точката на дузпата, откъдето французина предоля Шейтанов за 1:0! Силно начало за "моряците"!

3′

Още в началото на мача варненци се хвърлиха в атака, а в 3-та минута топката бе центрирана към Исмаил Иса, който нанесе удар с глава, но кълбото премина над напречната греда.

1′

32 Мартин Дичев 9 Валентин Йосков

Черно море и Септември (София) се изправят един срещу друг в двубой от 24-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Тича" стартира в 15:00ч. "Моряците" заемат седмата позиция с 37 точки, а гостите са 12-ти с 22 пункта.

В предишния кръг днешните домакини се представиха храбро, въпреки поражението от Лудогорец с 2:3. Отборът обаче беше сериозно ощетен от главния съдия Георги Гинчев, а през седмицата наставникът Илиан Илиев беше атакуван с декларация на тима от Разград.  Клубът от Варна също публикува позиция, в която изрази възмущението си от нападките на "орлите".

Илиан Илиев определи групата на Черно море за мача със Септември, новото попълнение Едгар Пачеко е вътре

Сред избраниците на специалиста попаднаха и нападателят Атанас Илиев и младият Берк Бейхан, които пропуснаха гостуването на Лудогорец

Септември от своя страна постигна два поредни успеха над Берое и Ботев (Пловдив). И в двете срещи отборът от София се наложи с 2:1, а преди това допуснаха поражение от ЦСКА с 0:1.

В групата на Черно море попаднаха Атанас Илиев и младият Берк Бейхан, които не бяха на линия в срещата с Лудогорец поради травми. Мачът пропуска капитанът Васил Панайотов, тъй като е наказан, както и Николай Златев.

Септември (София) победи Ботев (Пловдив) с 2:1 в мач от efbet Лига

Септември (Сф) се добра до победа над Ботев (Пд) на разораната нива на "Васил Левски"