Топката премина встрани от целта.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме предложи интересни моменти както пред вратата на домакините, така и пред тази на шампионите на България.

За съжаление на преобладаващата част от феновете на "Тича", резултатът беше открит след само 7 минути игра, като Марселиньо се разписа с чудесен, прецизен удар. Националът даде преднина на състава си, която можеше да бъде удвоена минута по-късно, но изстрел на Пауло не намери очертанията на вратата на съперника.

Отново нападателят на гостите получи шанс да вкара гол за 0:2, но се засуети, при добра контраатака на "орлите", забави се и кълбото му бе отнето.

За варненци Цветков и Старокин не се възползваха от открили се пред тях възможности за реализиране на изравнително попадение.

Малко преди почивката Пауло бе изведен по чудесен начин зад бранителите на "моряците", но вместо да подава към останалия сам срещу празната врата Вандерсон, стреля неуспешно.

В самия край на полувремето играта загрубя, като бяха показани официални предупреждения за състезатели и на двете единайсеторки.

45′

Почивка.

42′

Последователни удари на Цветков и Божилов.

Бранителите на гостите се справят на ниво с опасността.

41′

Поредно нарушение на Моци.

Бранителят на "орлите" не е официално предупреден.

40′

Официално предупреждение за Жоао Пауло.

39′

Жоао Пауло получи добре топката в предни позиции, но вместо да подаде към оставащия сам на празна врата Вандерсон, избра да стреля.

Гол не пада.

38′

Хасани не успява да стреля, но се получава неприятно за гостите разбъркване в наказателното им поле.

Без изстрел към вратата на Лудогорец.

34′

Жоао Пауло пое топката, обърна се и стреля, но Михайлов реагира подобаващо.

Добра ситуация за гостите.

32′

Засада на Божилов.

Георги Илиев също беше зад последния бранител на съперника.

30′

Жълт картон за Зехиров.

27′

Изстрел на Хасани!

Топката преминава на сантиметри от вратата на Ренан!

21′

Изстрел на Георги Илиев!

Топката излиза в аут.

19′

Къси подавания в полето на домакините, опит от тяхна страна да изнесат топката в предни позиции.

Правят го, последва и изстрел на Старокин, но Ренан спасява.

17′

Поредица нарушения в средата на терена.

Ненужно накъсване на играта, в случая.

12′

Първа възможност и за футболистите на домакините.

Цветков пропуска от далечна дистанция.

10′

Гостите продължават да владеят топката повече от съперника си.

В резултат на това атаките към Михайлов се редуват една след друга и сякаш е само въпрос на време да видим второ попадение в мрежата му.

7′

ГООООООООООООООООООООООООООЛ!

1:0 за Лудогорец!

Попадение на Марселиньо!

5′

Нов изстрел към вратата на домакините.

Този път негов автор е Жоао Пауло.

Резултатът се запазва непроменен.

3′

Емил Михайлов не действа особено уверено.

Анисе стреля, но топката не попада в целта.

1′

17. Мaртин Костадинов

Черно море приема Лудогорец в двубой от 12-ия кръг на Първа лига. Срещата започва в 20:00 часа.

Треньорът на гостите - Димитър Димитров сподели, че няма да пази никой от футболистите за предстоящия мач.

Макар че разградчани имат важно гостуване след няколко дни на Спортинг (Брага) в турнира Лига Европа, треньорът на "орлите" възнамерява да излезе с оптимален състав.

Джиджи Бекали се изсмя на Лудогорец за оферта от 5 милиона евро

Разградчани дават пачките за 18-годишния Денис Ман, босът на Стяуа иска 50

Лудогорец вече е лидер в шампионата с 27 точки, на пункт пред ЦСКА и на 6 от третия в класирането на Левски.

Снимка 314243

Наставникът на варненци Емануел Луканов все още няма победа начело на отбора, след като наследи на поста Георги Иванов. Черно море взе само една точка от последните си 5 мача в първенството, а освен това е в серия от 13 двубоя без победа срещу Лудогорец.

Очаква се своя мач номер 300 в елита да запише централният защитник на "моряците" Александър Александров, който е бивш футболист на Лудогорец.