Велислав Василев центрира в накказателното поле, Атанас Илиев обаче се размина с топката в наказателното поле.

85′

Десподов бе заменен от Текпетей.

80′

Играта доста се разкъса и в последните минути на "Тича" има все по-малко футбол. "Моряците" опитват да затруднят Лудогорец, но към момента така и не успяват...

79′

Виктор Попов бе заменен от Цветомир Панов

78′

Мазир Сула бе заменен от Мишаел

77′

Педро Нареси замени Шоу.

73′

Десподов изрита без топка Василев, но Чинков подмина ситуацията и не даде заслужен жълт картон на капитана на Лудогорец.

69′

Василев замени Иса.

69′

Делев замени Видал.

67′

След като ЦСКА вече води с 2:0 срещу Левски, "червените" се интересуват изключително от развоя на този мач. Кой ще бъде шампион? Съвсем скоро ще разберем...

Левски - ЦСКА, на живо

Развой на срещата по минути

61′

Илиан Илиев пробва да засили головата мощ на "моряците" като прави смяна - Атанас Илиев за Росен Стефанов. Така домакините минават в система 4-4-2. Ще даде ли резулат това решение на опитния специалист?

Снимка 621446

Източник: startphoto.bg

56′

Алекс Фернандес получава жълт картон.

50′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! След последвалия корнер, Десподов изпълни, след суматоха в редиците на домакините, Мануел Шоу изпревари Александър Василев и отклони топката към Матиас Тиссера, който бе оставен непокрит и отблизо откри!

49′

Тиссера потърси близкия ъгъл, но Дюлгеров изби в корнер.

47′

Алекс Фернандес стреля от дистанция доста силно, но Падт спаси.

46′

Машадо е заменен от Едгар.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Една минута добавено време на първата част

40′

Жълт картон за Машадо.

39′

Домакините организираха нова атака. Иса побърза да стреля мощно, но право в тялото на Русо. "Моряците" опитват да изравнят играта и го правят успешно в последните минути.

35′

Какъв шанс за домакините! Иса изведе отлично Машадо, който изскочи сам срещу Падт, но вратарят на Лудогорец спаси!

30′

Мануел Шоу стреля от дистанция, но Дюлгеров спаси. Разградчани вече имат 5 удара към вратата - 2 точни и 3 неточни, докато "моряците" имат само 1 неточен изстрел.

28′

Възможност за гостите! Кирил Десподов напредна отдясно и центрира към Кайо Видал, който беше абсолютно непокрит в наказателното поле, той стреля с глава, но неточно.

Снимка 621432

21′

Десподов изпълни от корнер, Якуб Пиотровски опита да засече с глава, топката се отби в Дробаров, а гостите претендираха за негова игра с ръка, но такава нямаше. Чинков подмина правилно ситуацията.

20′

Гостите налагат натиск и владеят притежанието на топката. Черно море: 36%, Лудогорец: 64%.

Снимка 621427

8′

Тиссера намери Десподов около дъгата пред наказателното поле, капитанът на гостите веднага пусна към Фон Витри вдясно, той стреля към далечния ъгъл, но над вратата.

6′

Владеене на топката: Черно море 40%, Лудогорец: 60%.|

Снимка 621413

5′

Александър Василев проби през центъра и започна обещаваща атака, но фаулира Мануел Шоу в опит да го преодолее по пътя към вратата и така бе сложен край на първата опасност в срещата.

1′

Празнична атмосфера на стадион "Тича". Феновете на домакините приветстват шумно своите любимци.

Снимка 621410

1′

Двата отбора изчакаха около 2-3 минути да стартира двубоя, тъй като началото трябва да бъде по едно и също време с това на "Васил Левски".

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′