Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:

"Моряците" се втурват в търсене на късен гол.

Пет минути добавено време.

88′

Жълт картон за Красимир Милошев.

84′

ГОЛ! Валентин Николов! Футболистът се разписва след великолепно изпълнение от пряк свободен удар.

81′

Пабло Гарсия пробва късмета си с удар извън границата на пеналтерията. Без проблеми за Александър Любенов.

78′

Валентин Николов заменя Раел Лолала.

73′

Владимир Семерджиев заменя Божидар Кацаров.

73′

Сами Ел Анаби заменя Мартин Дичев.

70′

Жълт картон за Раел Лолала.

66′

Октавио стреля лед центриране в наказателното поле на Върджил Пинсон. Топката минава високо над напречната греда.

48′

Жълт картон за Октавио Мерло.

47′

Павел Георгиев заменя Жозе Гомеш.

47′

Стефан Велев влзиа на мясотото на Мартин Милушев.

47′

Илия Димитров заменя Мохамед Бухмиди.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

39′

Виржил Пинсон шутира от малък ъгъл. Георги Георгиев спасява.

Снимка 547019

31′

Мартин Дичев проби отляво и отправи мощен диагонален изстрел. Александър Любенов обаче реагира блестящо и спаси.

24′

Гарсия! Леандро Андраде нахлу в наказателното поле и пусна хитър пас към Пабло Гарсия, който дебнеше около точката на дузпата. Футболистът шутира, но топката мина покрай лявата греда.

Снимка 547018

19′

Принудителна смяна за гостите. Марио Петков напуска терена с контузия, Красимир Милошев влиза на негово място.

15′

Мартин Милушев също бе съборен на земята в пеналтерията. Играта продължава.

9′

ГОЛ! Родриго Енрике! Леандро Андраде напредна добре и пусна отличен извеждащ пас към Енрике, който успя да преодолее Александър Любенов с премерен изстрел по земя.

3′

Жозе Гомеш игра отлично в наказателното поле, след като надхитри няколко защитника на гостите, но бе повален на земята. Съдията Никола Попов остава безмълвен

1′

Павел Георгиев Лука Иванов

Отборите на Черно море и Локомотив (София) откриват съботната порция мачове от efbet Лига. "Моряците" са пределно амбицирани да зарадват публиката на "Тича" с победа. Локомотив (София) пък е с приповдигнато самочувствие след важния домакински триумф над Пирин (Благоевград).

Черно море започна сезона доста силно, записвайки 3 победи и 2 равенства на сметката си. В последните два кръга обаче варненци се изправиха срещу двата големи фаворита в първенството и допуснаха две загуби. Първо паднаха у дома с 0:1 от ЦСКА, а след това допуснаха поражение и от Лудогорец в Разград с 0:2. Затова в клуба се надяват пропадането да не продължи и днес.

Живко Атанасов: Чувствам конкуренция в Черно море и това ме зарежда

Имаме много добри изпълнители на поста централен защитник, споделя футболистът

Двата тима имат богата история на срещи помежду си в елита. Това ще бъде 99-ият мач помежду им. Превъзходството до момента е за Локомотив, който има 41 победи, срещу 31 за Черно море и 24 равенства. Головата разлика е 125:117 за столичани.

Треньорът на домакините Илиан Илиев не може да разчита днес на контузените Вилела и Панов. Очаква се той да заложи в този мач на Георгиев на вратата и в защита Попов, Атанасов, Дробаров и Дичев. Панайотов и Гарсия ще бъдат двойката опорни полузащитници, а Велев ще действа като плеймейкър. Леандро и Родриго ще оперират по крилата, а атаката ще води Зе Гомеш.

Илиан Илиев: Ще пътуваме 3500 км за 10 дни

"Важно е да победим и за самочувствие"

В състава на гостите няма особени кадрови проблеми. Иван Колев се очаква да пусне в игра Любенов на вратата и пред него в отбрана Рапосо, Петков, Крачунов и Орачев. Кацаров и Матеус ще си партнират в средата на терена, а Лолала и Александров ще стартират на крилата. Атаката ще води Димитров, а зад гърба му ще го подкрепя Октавио.

Главен съдия на срещата е Никола Попов, с помощници Петър Джугански и Петър Митрев. С ВАР ще се занимават Валентин Железов и Мирослав Желев. Делегат на БФС е Костадин Костадинов, а работата на реферите ще следи зорко Атанас Бозев.