ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

40′

Играта в последните минути се води предимно в центъра. Двата тима така и не успяват да затруднят с нещо противниковия вратар.

21′

Жълт картон за Даниел Димов.

17′

Дюлгеров излезе към центъра, за да пресече извеждащо подаване към Салинас. Вратарят обаче не изчисти добре и топката попадна в Цветанов. Чико веднага потърси опразнената врата, но стреля в аут.

15′

Димов отправи слаб удар с глава след центриране от корнер, но топката бе блокирана от играч на гостите. Капитанът на Черно море поиска игра с ръка в наказателното поле, но Станислав Тодоров остана безмълвен.

12′

Локомотив отговори с отлична възможност за гол. Митко Илиев пусна извеждащ пас зад отбраната за Салинас. Бразилецът овладя, но стреля слабо от добра позиция и Дюлгеров улови.

11′

Пропуск на Иса! Родриго технично размина Цветанов отдясно и центрира остро в наказателното поле. Иса засече, но прати топката с глава покрай вратата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

16. Денислав Ангелв 50. Иван Арамазов

Черно море приема Локомотив (Пловдив) на старта на полусезона на efbet Лига. Срещата на "Тича" е от 15:00 часа. Главен съдия е Станислав Тодоров.

Преди двубоя, "моряците" са на 7-ото място с 21 точки, докато "смърфовете" са втори с 33 пункта.

Старши треньорът на домакините Илиан Илиев ще трябва да гради отбор през пролетта без голямата звезда Матиас Курьор, който отбеляза 15 гола в 15 мача и бе продаден през зимата в Самсунспор.

Черно море без петима на старта на пролетния дял на efbet Лига

"Моряците" приемат Локо (Пд)

Извън сметките на специалиста и Васил Панайотов, който изтърпява наказание. Мястото на опитния халф ще заеме испанецът Пабло Гарсия, за когото това ще е официален дебют за тима. Освен това, Мирослав Енчев, Леандро Андраде и Георги Божилов са с контузии и също пропускат мача.

Кристиан Илич: Подобрихме играта си по време на подготовката

"Трябва да покажем най-доброто от себе си, за да вземем нещо от Черно море"