Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:
90′

Победа за варненци.

77′

Черно море е допуснал само 1 гол от старта на шампионата. "Моряците" са много добре организирани във фаза защита.

68′

Сердюк шутира силно, стражът на гостите обаче се намеси.

54′

Двата тима си размениха по една опасна атака в началото на второто полувреме.

Снимка 583983

Източник: startphoto.bg

45′

Начало на втората част.

45′

Заслужена преднина за "морето" до почивката.

29′

Пирин опитва да осъществи натиск.

18′

Опасна атака и за "орлетата".

12′

3 опасни шута на домакините в рамките на секунди.

7′

Курьор стреля опасно, стражът на Пирин обаче се намеси умело.

3′

Евгений Сердюк реализира красив гол за домакините в 3-ата минута. Отлично изпълнение на централния нападател, който открадна топка по крилото, надигра двама защитници на гостите и вкара с мощен шут.

Снимка 583984

1′

10. Велислав Василев 6. Юлиян Попев

Черно море приема Пирин (Благоевград) в първи двубой от шестия кръг на efbet Лига. Мачът е днес от 18:30 часа на стадион "Тича" във Варна.

"Моряците" заемат петото място във временното класиране с актив от 9 точки, като са на три пункта зад лидера Локомотив (Пловдив).

Илиян Илиев определи групата на Черно море за гостуването на Пирин

Вижте групата на "моряците"

В последния си домакински мач Черно море надигра Славия с 1:0.

Пирин пък е с мач повече в своя актив, тъй като до тук не бе част от някой от отложените спорове. Въпреки това, "орлетата" имат само две точки в своя актив.