Юношите младша възраст на Черно море записаха домакинско равенство 0:0 срещу Локомотив Пд в среща от 7-мия кръг на Елитната група до 17 години, съобщи официалният сайт на варненци.

Около стотина привърженици на стадиона под Аспаруховия мост във Варна наблюдаваха скучно първо полувреме, в което лиспваха интересните моменти.

След почивката домакините се настаниха трайно в половината на гостите, които обаче бяха дошли във Варна, придружени от късмета. Варненци изпуснаха куп положения пред вратата на „смърфовете", а също и гредата попречи на Черно море да стигне до заслужена победа. Рефера подмина и дузпа за домакините. След срещата наставника Георги Попов заяви, че не е доволен от играта на своите момчета, особено през първото полувреме и от малшанса през втората част.

Въпреки ремито, „моряците" продължават да плават в челото на класирането, като имат в актива си 13 точки. В следващия кръг варненци гостуват на Чавдар (Етрополе).

Състав на Черно море'17: Иван Дюлгеров, Ертам Томбак, Виктор Христов, Кирил Радев, Добромир Добрев, Емил Янчев, Румен Касабов, Мартин Станков, Георги Георгиев (60' Ферай Кадир), Данаил Димов (70' Даниел Димов), Венцислав Атанасов (50' Калоян Диев) Треньор: Георги Попов