Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:

Николай Златев отбеляза победния гол в 86-та минута

Жълт картон за Хлеб Бухал.

90′

Курьор е заменен от Мимито.

86′

ГОООЛ! ЗЛАТЕВ! 1:0! Две от резервите на "моряците" изработиха дебютното попадение в мача. Мазир Сула изведе Николай Златев на добра позиция, 17-годишният младок напредна с топката и с шут по диагонала матира Дебърлиев!

83′

Жълт картон за Петар Босанчич, който спря откъсващ се нападател на гостите.

76′

Новото попълнение на "моряците" Исмаил Иса замени Стефан Велев.

75′

Вратарят на гостите Петър Дебърлиев от известно време лазеше по нервите на съдията и в тази минута получи жълт картон за бавене на време.

71′

Златев определено раздвижи играта на "моряците" и в тази минута се измъкна зад гърба на защитата на Хебър. Бухал все пак настигна младока на Черно море, а той се свлече в наказателното поле, искайки дузпа. Ситуацията бързо беше прегледана и правилно бе преценено, че нарушение на Бухал срещу Златев няма.

68′

Венсан Марсел е заменен от Муса Сила.

66′

Още в първите минути след появяването си в игра Златев успя да създаде опасност пред вратата на Хебър. Той се измъкна по дясното крило и центрира в наказателното поле, топката достигна до Мади Кета, който успя да шутира към вратата, но не затрудни особено Дебърлиев и вратарят улови.

Снимка 587058

Източник: startphoto.bg

63′

Велислав Василев е заменен от Николай Златев.

63′

Двойна смяна в отбора на Черно море. Матеус Клементе напуска терена, а на негово място влиза Мазир Сула.

61′

Матеус Клементе също е декориран в жълто.

60′

Жълт картон за Осира Корнел.

54′

Домакините продължават да търсят път към вратата на своите гости от Пазарджик, но засега не успяват да го намерят.

47′

Олекси Лобов замени Богомил Божуркин.

46′
Снимка 587051

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА BETANO СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! Въпреки, че бяха по-добрият отбор, "моряците" не успяха да вземат аванс след първите 45 минути.

44′

Жълт картон за Венсан Марсел.

Снимка 587059

40′

Владеене на топката: Черно море: 66%, Хебър: 34%

26′

Богомил Божуркин получи първия жълт картон в мача.

24′
Снимка 587060

21′

Ето го и първия точен удар към вратата на Хебър! Матиас Курьор стреля с глава и топката щеше да навести мрежата, ако не беше добрата намеса на Дебърлиев, който демонстрира добър рефлекс и улови кълбото.

15′

"Моряците" владеят инициативата и притежанието на топката, но след четвърт час игра все още няма попадения на стадион "Тича".

5′
Снимка 587057

4′

Страхотен шанс за Черно море още в първите минути на двубоя! Домакините изпълниха корнер, а Живко Атанасов бе оставен абсолютно непокрит на два метра фронтално от вратата, бранителят нанесе удар с глава, но топката излезе в аут!

Снимка 587042

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

11 Алекс Насименто Фернандес 27 Роберт Мазан

Черно море и Хебър (Пазарджик) се изправят един срещу друг в двубой от 10-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Тича" във Варна е тази вечер от 21:00 часа.

Живко Атанасов се завръща в групата на Черно море

Срещата пропускат доста важни футболисти на "моряците"

"Моряците" се надяват да се върнат на победния път, след като в последните си две шампионатни срещи не успяха да стигнат до трите точки. Варненци загубиха с 2:3 от Лудогорец, а в последния кръг завършиха наравно. Това реми дойде когато Черно море не успя да спечели и се препъна във визитата си на Септември в София, завършвайки 0:0.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Тимът от Пазарджик се представя много неубедително, след като в последните си пет мача записа три поражения, една победа и едно равенство. В последния си шампионатен дуел, Хебър беше разгромен с 6:0 в гостуването си на Лудогорец.