Зе Гомеш влиза на мястото на Евгений Сердюк.

Снимка 556264

59′

Жълт картон и за Марио Топузов.

49′

Денислав Ангелов беше изведен отлично, но тръгна да преминава вратаря на домакините, бутна си топката напред, а след това не успя да я догони и тя излезе в аут.

46′

Секунди след появата си Родриго си изкара жълт картон.

46′

Родриго влиза на мястото на Велислав Василев.

46′

Емил Мартинов е заменен от Ивайло Климентов.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА.

45′

Започват вторите 45 минути.

45′
45+2′

Край на първата част.

45′

Две минути добавено време.

39′

Жълт картон получава Илиан Илиев, треньорът на Черно море.

35′

Жълт картон за Велислав Василев.

33′

Втори жълт картон на Емил Мартинов беше спестен. Този път безкомпромисният му фаул бе срещу Велислав Василев. Домакините обяснимо имаха сериозни претенции футболистът да бъде изгонен.

31′

Шут на Евгений Сердюк от пряк свобдоен удар мина покрай лявата греда на гостите.

30′

Жълт картон за Емил Мартинов.

29′
28′

ГООООЛ! 1:0!

Капитанът Даниел Димов прониза гостите с шут от около точката на дузпата. Той получи хитър пас от Влатко Дробаров, който се ориентира най-добре след ъгловия удар.

17′

Цветомир Панов получи травма и е заменен от Мартин Дичев.

15′

Гостите отвърнаха чрез чудесен шут на Емил Мартинов, който бе спасен от Дюлгеров със сетни сили.

12′

Страхотен изстрел на Евгений Сердюк беше изваден от Даниел Наумов в ъглов удар.

11′
Снимка 556267

10′

Денислав Ангелов беше пощадено от съдията след безпардонно влизане в краката на Живко Атанасов.

4′

Мартинов центрира добре в наказателното поле на Черно море, но Денислав Ангелов не успя да овладее, а и впоследствие беше осъдено нарушение срещу Иван Дюлгеров в атака.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СБЛЪСЪКА.

1′

20 Жозе Гомеш 61 Стелиян Добрев

Черно море приема ФК ЦСКА 1948 на стадион "Тича" в двубой от 18-ия кръг на efbet Лига. При успех варненци ще се доближат само на точка от втория - ЦСКА.

Дори и при равен днес "моряците" ще запишат серия от 11 мача без загуба, което се е случвало досега едва два пъти в историята им - през сезони 1968/1969 и 2008/2009 година.

Извън сметките на треньора Илиан Илиев за двубоя са Стефан Велев, който продължава да лекува травма, както и Сами Ел Анаби, Росен Стефанов, Павел Георгиев, Джеваро Непонусено и Фоде Гираси.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Колегата му начело на гостите Николай Киров - Белия няма да разчита на контузените Илиев и Лясков. Добрите новини за него са завръщането на звездата Галин Иванов, който изтърпя наказание и Крум Стоянов, който пък се завръща след травма.

Любопитен факт около мача е, че двамата треньори се изправят за 11-и път един срещу друг, като досега са си разменили по 4 победи и имат две равенства.