Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

90+2′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Николай Златев отново блесна след като проби по десния фланг и пусна отличен пас към Курьор, който с премерен удар направи пълен обрат!

78′

Греда! Николай Златев отправи отличен удар от границата на наказателното поле, но за съжаление на притаилата дъх публика, топката срещна страничната греда!

75′

Сула отстъпи мястото си на Фернандес.

69′

Гаврилов замени Валбуена.

69′

Мирослав Маринов бе заменен от Сербер.

67′

Удар с глава на Маринов създаде голяма опасност, но вратарят на "моряците" Георгиев се намеси блестящо и изби в корнер.

Снимка 589475

Източник: startphoto.bg

65′

Кета бе заменен от Курьор.

63′

Монтоя получи жълт картон.

56′

Живко Атанасов успешно пресича центриране, насочено към наказателното поле

47′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Николай Златев напредна отдясно и пусна отличен пас към Сула, който опита удар, но топката се отби и попадна във Васил Панайотов, той стреля точно и хвърли в екстаз варненската публика за 1:1!

46′

Иса бе заменен от Николай Златев.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

Жълт картон за Васил Панайотов

41′

Беншаа падна в наказателното поле след съприкосновение с Кавдански. Реферът Димов прецени, че няма основание да отсъди дузпа.

31′

Монтоя засече добро центриране и от няколко метра прати топката от външната страна на мрежата.

Снимка 589469

28′

Мади Кета проби отляво, навлезе в наказателното поле и стреля от малък ъгъл, но Костов не срещна кой знае какви затруднения и спаси.

25′

Притежанието на топката е почти по равно - 52% на 48% в полза на "моряците".

18′

"Моряците" изпълниха пряк свободен удар, Васил Панайотов обаче стреля неточно.

9′

ГОЛ ЗА БОТЕВ! Отлична атака на гостите, завърши с попадение. Топката достигна до Валбуена на границата на наказатвелното поле, който подаде вдясно към Маринов, а той с едно докосване със силен прав, външен удар направи резултата 0:1!

3′

Даниел Генов центрира от корнер от ляво, но топката не достига до негов съотборник.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

11. Алекс Насименто Фернандес 91. Венцислав Христов

Черно море и Ботев (Враца) се изправят един срещу друг в двубой от 12-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Тича" във Варна започва 17:00 часа.

След само една победа в последните четири рунда, "моряците" ще преследват задължителни три точки. Варненци бележат малко от началото на сезона, но пък достатъчно, за да печелят често и да се държат на позиция в Топ 6.

Илиан Илиев определи група от 19 футболисти за утрешния мач с Ботев (Враца)

Завръщат се Матеус Клементе и Мади Кета

Тимът няма да може да разчита на треньора си Илиан Илиев, който все още изтърпява наложеното му наказание след срещата със Септември (София).

След последния кръг Ботев е на върха на групата на изпадащите. Врачани гостуваха на новака Хебър (Пазарджик) и още през първата част решиха всичко в своя полза след два гола в заключителните минути.

Ботев (Враца) обяви групата за двубоя с Черно Море

Даниел Моралес ще разчита на 18 футболисти

След почивката други попадения не видяхме. Този успех бе трети за Ботев от началото на сезона и сложи край на серия от четири поредни загуби в първенството.

Преди началото на днешната среща официално ще бъде открит и паметника на най-успешния треньор на "моряците" през този век - Никола Спасов.

Откриването на паметника на Никола Спасов ще е преди мача на Черно море с Ботев (Враца)

Събитието ще е на 30 септември (петък) от 11 ч.