Снимка 555131

80′

Илиян Стефанов е третата смяна на Берое. Той заменя Даниел Генов.

77′

Джеваро Непомусено ще внесе малко свежест в дясната част на "моряшката" атака. Край на мача за Василев.

74′

ГООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! 1:0! АНДРАДЕ!  Статуквото в морската ни столица най-сетне бе "разбито" в 74-ата минута. Черно море заслужено поведе след гол на Леандро Андраде. Всичко започна от младока Велислав Василев, който благодарение на своята техника загърби Василев и продължи към Виктор Попов. Фланговият защитник демонстрира отличен поглед и видя непокрития на дузпата Андраде. Португалецът не чакаше втора покана и със силен удар под напречната греда зарадва трибуните на "Тича"!

64′

ПРИНУДИТЕЛНА СМЯНА! В крайна сметка, описаната по-рано ситуация с Цветомир Панов се оказа тежка и получената травма не му позволи да продължи участието си в двубоя. Така на негово място се появи младежкият национал Мартин Дичев.

63′

ДЖОНАТАН! Секунди, след като бразилецът беше в епицентъра на събитията, съдбата даде втори шанс за гол на бившия бранител на Ботев (Пд). Цялата атака бе изработена от бековете на Берое, като Василев хитро промени фланга на действие към непокрития Джонатан. №43 стреля без излишна подготовка, но единствено покрай дясната греда на "моряците".

Снимка 555135

62′

За жалост, нещо по-интересно на "Тича" се случи едва в 62-ата минута. Джонатан Перейра искаше да засече центриране, отправено към далечната греда на Дюлгеров. С риск от контузия обаче, Цветомир Панов протегна крак в решителния миг и така не позволи заралии да имат голово положение на своя актив.

57′

Абубакар Тунгара получава официално предупреждение.

49′

Именно появилите се в игра можеха да сътворят разликата между двата тима в 49-ата. Мечев изпълни заучено положение при фаул, след което Омар Камара остана на сантиметри от това да отклони кълбото пред погледа на пресеклия го вратар Дюлгеров.

Снимка 555134

48′

Картоните вече са по два и за двете селекции, след като балансът бе възстановен от Даниел Димов.

47′

Рокада №2 в лагера на гостите е Симеон Мечев за Реян Даскалов.

46′

На полувремето Петър Колев осъществи две промени. На върха на атаката заигра Омар Камара за сметка на Мартин Камбуров.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

Вижте как се промениха коефициентите на efbet за втората част.

45′

ПОЧИВКА!

44′

Поредно центриране към Евгений Сердюк в наказателното поле на Берое. Този път украинецът дори не успя да отиграе ситуацията.

36′

Евгений Сердюк беше прекалено агресивен в опитите си да отнеме топката от Сако.

Снимка 555133

35′

Топката се спука и ще се наложи да бъде заменена с друга.

30′

ДИМОВ! Още едно спасяване от Генадий Ганев беше регистрирано в 30-ата минута. Даниел Димов връхлетя върху топката, центрирана от корнер. Капитанът на Черно море надскочи Камбуров и насочи силно под гредата. Чуждестранният страж на Берое отново бе на висота и с една ръка изби ъглов удар.

28′

СЕРДЮК! Черно море можеше да съжалява, че не води на "Тича" с настъпването на 28-ата минута. Леандро Андраде свърши повечето работа, след като показа необходимата скоростна техника по фланга. Акцията му продължи с перфектно центриране за нападателя Сердюк, който шутира директно от въздуха с левия крак. Силният му изстрел обаче бе спасен по фантастичен начин от Генадий Ганев.

26′

Камен Хаджиев трябваше да спира контраатака на Черно море с цената на картон.

23′

Изнервеният Александър Василев задържа за шортите Велислав Василев и заслужено получава картон.

14′

ПАБЛО! Определено хитрите пасове зад гърба на беройската отбрана даваха ефект и в 14-ата минута от такова се възползва испанецът Пабло Гарсия. Легионерът изпревари всички свои конкуренти, но копването му над легналия Ганев завърши с неуспех. След това опасността пред вратата на гостите продължи, но при едно разбъркване Васил Панайотов не намери пролука измежду купа от играчи, за да насочи кълбото в непокрития десен ъгъл.

10′

Отговорът на домакините дойде в 10-ата минута, когато Даниел Димов реши да пробва отличен извеждащ пас за Сердюк. Стражът на Берое обаче внимаваше в ситуацията и излезе навреме, за да пресече устрема на украинския стрелец.

Снимка 555132

2′

Берое не се впечатли от положителната серия на Черно море в шампионата и стигна до добра възможност на "Тича" още в 120-ата секунда. Даниел Генов центрира добре от корнер, а около дузпата се създаде меле, при което Реян Даскалов се размина с това да отправи голов изстрел в мрежата на Иван Дюлгеров.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′