Солов рейд на Сердюк, който първоначално добре беше затворен от Алекс Петков, но след това украинецът го премина и матира Луков в близкия ъгъл.

75′

Даниел Димов заменя Курьор.

74′

Греда!

​Курьор изсочи отдясно и стреля опасно от малък ъгъл, а ударът му мина между краката на вратаря и се отби в гредата.

71′

Голям пропуск на Тонислав Йорданов!

Дюлгеров сгреши и му остави топката в краката на 2-3 метра от вратата. Младокът само трябваше да се обърне и да отбележи на празна врата, но стреля високо.

64′

Христо Иванов на мястото на Илия Юруков.

60′

Жълт картон за Велислав Василев

58′
57′

ГОООООЛ! 1:0 ЗА ЧЕРНО МОРЕ!

Василев опита удар от границата на наказателното поле, превърнал се в подаване към Курьор, който със страхотно изпълнение откри резултата.

55′

Велев увладя топката в лявата част на наказателното поле, но се забави и му беше избита.

54′

Велислав Василев заменя Мазир Сула.

53′

Жълт картон за Милен Стоев.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА.

45′

Начало на втората част.

45+1′
45′

Край на първото полувреме.

44′

Луков ефектно изби изстрел на Сердюк с крак и продължава да оставя страхотно впечатление.

39′

Юруков стреля от далечна дистанция, Дюлгеров няма проблеми.

35′

Темпото на игра спадна след ударното начало.

25′

Слаб удар с глава на Желев не затрудни Дюглеров.

20′

Пабло Гарсия проби добре и подаде Сердюк, който шутира от движение с левия крак, но Алекс Петков застана на пътя на топката.

15′
Снимка 566613

14′

Коконов опита шут от около 30 метра, който не изненада Дюлгеров.

10′

Матиас Курьор получи чудесен извеждащ пас от Панайотов, но загуби баланс и стреля над вратата.

7′

Ново спасяване на Мартин Луков - този път след шут на Курьор, а впоследствие беше вдигнат флага за засада.

6′

Две последователни спасявания на Мартин Луков в рамките на една атака. Първо отрази шута на Сула от далечна дистанция, а след това удара на Велев, който се опита да добави.

4′

Жълт картон за Цветомир Панов.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СБЛЪСЪКА.

1′

39 Николай Златев 81 Атанас Зехиров

Днес в 15:00 часа Черно море приема Арда на "Тича" в мач от 23-ия кръг на efbet Лига. Срещата е важна и за двата отбора. Варненци нямат право на грешка в битката за топ 3, докато кърджалии пък се нуждаят от всяка възможна точка в битката за оцеляване.

Черно море се представя колебливо след подновяването на шампионата. Варненци записаха победа, равен и загуба през пролетта. Те първо загубиха от Лудогорец (1:2), след това спечелиха срещу Локомотив (София) (3:0), а накрая направиха изненадващо реми с Пирин (1:1).

Арда пристига край морето в приповдигнато настроение, след като в миналия кръг сложи край на лошата си серия от 3 поредни загуби и спечели с 1:0 срещу Берое. Сега в клуба се надяват да вземат нови три точки, или поне да не загубят мача. Кърджалии до момента нямат победа над Черно море във Варна, така че задачата им не изглежда никак лесна.

Илиан Илиев определи групата на Черно море, седем "моряци" пропускат двубоя с Арда

Сериозни проблеми за Черно море

"Моряците" са отборът с най-добра защита в първенството. Те са допуснали само 16 гола във вратата си, което е 0,73 на мач.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Домакините имат доста кадрови проблеми, като Илиан Илиев не може да разчита на контузените Каспаравичус, Григоров, Ангелов, Ел Анаби, Стефанов и Георгиев. Беншаа пък още няма картотека. Така единайсеторката се очаква да е съставена от Дюлгеров на вратата и Попов, Атанасов, Дробаров и Панов отбрана. Панайотов, Гарсия и Димов ще действат в средата на терена, а в атака ще си партнират Василев, Сердюк и Курьор.

В Арда ще отсъства само Костадинов. Стамен Белчев вероятно ще заложи на Луков, Желев, Стоев, Петков и Кики в отбрана. Котев, Юруков и Тилев ще са триото в средата на терена, а в атака се очаква да започнат Ковачев, Йорданов и Коконов.