Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители: 1243

Черно море и Арда направиха 1:1 в efbet Лига

Нелеп автогол отне победата на Черно море над Арда

Ковачев стреля, но топката мина близо до вратата на Георгиев.

80′

Жуниор бе заменен от Тонислав Йорданов.

79′

Възможнст за домакините! След сериозно разбъркване в наказателното поле, Кета подаде, но никой от съотборниците му не успя да засече от непосредствена близост.

77′

Жуниор се контузи и няма да може да продължи мача.

72′

Велислав Василев бе заменен от Матиас Курьор

60′

АВТОГОЛ НА ЧЕРНО МОРЕ! При атака на Арда топката достигна до Виктор Попов, който от непосредствена близост имаше уникалния малшанс да я отклони в собствената си врата!

58′

Иван Тилев бе заменен от Иван Коконов

56′

Христо Иванов е заменен от Жуниор

55′

Жълт картон за Лъчезар Котев.

55′

Фернандес бе заменен от Николай Златев

52′

Спокойни първи минути на втората част. "Моряците" владеят топката с 60% на 40%.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

42′

Мади Кета! Лявото крило проби отлично по фланга и на два пъти се измъкна от Алекс Петков, но последвалият му удар бе спасен от стража.

Снимка 591181

Източник: startphoto.bg

35′

Мимито отправи точен удар, но Господинов се намеси с вещина.

28′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Варненци направиха образцова атака след като Виктор Попов подаде към Васил Панайотов, той пропусна топката към Беншаа, а нападателят овладя и насочи от около 10 метра, за да разстреля вратата на Арда за 1:0!

24′

Греда! "Моряците" бяха близо до отрикване на резултата след като гостите допуснаха грешка и Велислав Василев спечели въздушно единоборство, продължи с глава към Беншаа, нападателят отправи удар от границите на наказателното поле, но топката срещна страничната греда.

18′

Беншаа засече опасно с глава, но топката мина над вратата.

10′

Владеене на топката: Черно Море: 61%, Арда: 39%.

Снимка 591182

6′

Първо положение в срещата. Велислав Василев стреля към вратата, но вратарят спаси.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

8 Мазир Сула 97 Да Силва Жуниор

Черно море посреща Арда (Кърджали) в двубой от 14-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Тича" във Варна стартира в 19:45ч.

Съставът на Илиан Илиев се намира на седмата позиция с актив от 23 точки. В последния кръг Черно море завърши 0:0 с ФК ЦСКА 1948 и днес ще иска да се върне на победния път срещу отбор, който бележи прогрес от началото на сезона. Домакините ще попаднат в Топ 3, ако съумеят да надделеят над Арда.

Тимът от Кърджали пък не успя да победи като гост Ботев (Враца) в среща без голове, а днешната визита се очертава да бъде още по-тежка. Гостите от Кърджали са на девето място с две по-малко от днешния им съперник, като при положителен резултат футболистите на Александър Тунчев ще изместят "моряците".

За срещата от Община Кърджали, ръководството на Арда и фен клубът организираха безплатен транспорт за мача за феновете на кърджалийския тим.

Феновете на Черно море: Тръгваме за Коритото от паметника на Адмирала!

Това обявиха от Националния фен клуб на "моряците"