Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

90+1′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Турицов центрира в наказателното поле, където топката се отби в Бисмарк Чарлс и стигна до Браян Морено, който я прати в мрежата на Красимир Костов.

80′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Младият Станислав Шопов вкара много красиво попадение след като от дъгата пред наказателното поле стреля силно и прати топката в левия ъгъл. Първо попадение за дошлия през лятото халф.

78′

Гарсес бе заменен от Бисмарк Чарлс.

78′

Кареасо бе заменен от Шопов.

74′

Без опасни положения пред двете врати в последните минути. Към момента "червените" са отправили 5 точни и 2 неточни удара, докато домакините имат 4 точни и 3 неточни.

Снимка 592180

Източник: startphoto.bg

68′

Шагоян замени Назон.

68′

Мирослав Маринов бе заменен от Да Силва.

67′

Тибо Вион бе заменен от Линдсет.

67′

Туфегджич отстъпи мястото си на Морено.

63′

Вратарят Бусато, който днес става на 32 години, ще успее да продължи мача.

61′

Шанс за Ботев! Венци Христов отправимного опасен диагонален удар, топката мина покрай вратата. При положението Густаво Бусато обаче получи контузия, а е имало и засада, която обаче по новите правила, бе маркирана след удара.

56′

Владеене на топката: Ботев: 48%, ЦСКА: 52%.

Снимка 592176

50′

Кавдански замени Меси

49′
Снимка 592178

46′

Стефан Гаврилов замени Сербер.

46′

Венци Христов замени Йохан Валбуена

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

Възможност за домакините! Даниел Генов центрира остро след като отклони от корнер, Георгиев непосредствено пред вратата пропусна да насочи добре с глава и да изненада рожденика Густаво Бусато.

35′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Дюкенс Назон подаде с пета от малък ъгъл назад към Туфегджич, който от позицията си на централен нападател в този мач, не разочарова и вкара топката в мрежата за 0:2!

32′

Нов шанс пред "червените"! Назон получи хубаво извеждащо подаване, напредна и стреля, но Краси Костов спаси след рикошет в Диего Фераресо.

22′

Силен удар на Лазар Туфегджич попадна в гредата! Сърбинът навлезе в наказателното поле и отправи фалцов изстрел с десния крак, но топката се удари в напречната греда.

20′

Притежание на топката: Ботев Враца: 50%, ЦСКА: 50%.

Снимка 592162

18′
Мартин Петров гледа на живо Ботев (Враца) - ЦСКА

Легендата на българския футбол пристигна на стадиона във Враца

14′

Гарсес опита да стреля, но Меси се намеси, Назон засече, но прати топката високо над вратата.

6′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Чудесно взаимодействие между Вион и Де Нойер. Французинът намери защитника, който му върна, а той центрира към добре позиционирания в наказателното поле Марселино Кареасо. Новото попълнение на "червените" насочи умело с десния крак за 0:1!

3′

Два последователни корнера за "червените". Тибо Вион изпълни, но без опасности пред вратата на Красимир Костов.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

91 Венцислав Христов 8 Станислав Шопов

Ботев (Враца) приема ЦСКА в двубой от 15-ия кръг на efbet Лига. Срещата  на стадион "Христо Ботев" е от 16:45 ч. и ще бъде ръководена от Васимир Ел-Хатиб.

"Червените" определено влизат по-уверени в мача, тъй като през седмицата спечелиха тежкото си гостуване на Ботев (Пловдив) с 1:0. Тимът започна с успех серията от 4 поредни шампионатни визити.

Понастоящем ЦСКА е начело в класирането с 31 точки, докато Ботев (Враца) е 12-ти с 11 пункта.

От 17 поредни мача Ботев (Враца) няма спечелена точка срещу ЦСКА , а последното равенство датира от 2011 година и възпитаниците на Саша Илич се надяват да продължат с положителната тенденция срещу врачани.

Саша Илич няма да може да използва наказания Амос Юга, както и контузените Асен Дончев и Дауда Бамба. По всяка вероятност той отново ще пусне в игра Марселино Кареасо и Дюкенс Назон.

Съставът на Даниел Моралес се намира в незавидно положение. Отборът се намира в зоната на изпадащите и от един месец няма победа. За последно "зелените" надделяха над Хебър с 2:0.